Stopklatka TV pokaże dokument „Tajemnicze archiwa ZSRR”

23 grudnia 2016 roku Stopklatka TV odsłoni nieznane dotąd tajne akta byłego Związku Radzieckiego. W piątkowym paśmie dokumentalnym stacja pokaże dwuczęściowy cykl „Tajemnicze archiwa ZSRR”, który dzięki rekonstrukcji wydarzeń i analizie ekspertów odkrywa kulisy eksperymentów medycznych i niewyjaśnionych śledztw.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Stopklatka TV

Po rozpadzie ZSRR z radzieckich archiwów zaczęto wydobywać akta niewyjaśnionych i niepokojących zdarzeń, które przez lata były skrywane za żelazną kurtyną. Seria dokumentalna „Tajemnicze archiwa ZSRR” ujawnia kulisy eksperymentów medycznych i niewyjaśnionych śledztw w krajach byłego Związku Radzieckiego. W programie wykorzystano archiwalne filmy i zdjęcia, które ze względu na swoją drastyczność, na długo pozostają w pamięci. Wzbogacono je rekonstrukcjami wydarzeń i komentarzami osób zaangażowanych w ich zrozumienie. Dokument odkrywa kulisy niewyjaśnionych spraw, a eksperci analizują mity i plotki, m.in. o dzikich ludziach z gór, psach zombie czy dziwnych zdarzeniach na Górze Umarłych.

Dwuczęściowy dokument „Tajemnicze archiwa ZSRR” premierowo obejrzeć będzie można na kanale Stopklatka TV w paśmie dokumentalnym w dwa kolejne piątki – 23 grudnia o godzinie 19:05 i 30 grudnia o godzinie 18:55.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *