Stopklatka TV z filmowymi hitami na kwiecień 2016

„Dziennik zakrapiany rumem” z Johnnym Deppem w roli ekscentrycznego dziennikarza, mistrzowski duet Ewan McGregor i Pierce Brosnan w „Autorze widmo” – wielokrotnie nagradzanym thrillerze Romana Polańskiego i Rachel Weisz w filmowym widowisku Alejandro Amenábara „Agora” to tylko niektóre hity, jakie widzowie będą mogli obejrzeć już w kwietniu w kanale filmowym Stopklatka TV.

W niedzielę, 3 kwietnia 2016 roku o godzinie 20:00, Stopklatka TV pokaże dramat, którego akcja dzieje się w czasach I wojny światowej. „Flyboys – bohaterska eskadra” to opowieść o pilotach, którzy chcą dołączyć do słynnej francuskiej eskadry myśliwców. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że służba, na którą się decydują, to nie zabawa, ale krok ku śmierci. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. James Franco i David Ellison.

Tydzień później, 10 kwietnia o godzinie 20:00, widzowie Stopklatki TV będą mieli okazję obejrzeć głośną adaptację autobiograficznej powieści Huntera S. Thompsona – „Dziennik zakrapiany rumem”. Ekscentryczny Paul Kemp, w rolę którego wcielił się Johnny Deep, leci do Portoryko, by w San Juan rozpocząć pracę jako dziennikarz. Wkrótce, zakochany w narzeczonej nowo poznanego przedsiębiorcy, będzie musiał podjąć decyzję: ratować gazetę czy poświęcić się miłości.

W piątek, 15 kwietnia o godzinie 20:00, stacja pokaże nominowany m.in. do nagrody Cezara film pt. „Kochankowie” z Joaquinem Phoenixem i Gwyneth Paltrow w roli tytułowych zakochanych. Obraz Gary’ego Jamesa to poruszająca historia Leonarda, który porzucony przez narzeczoną na nowo stara się poukładać swoje życie. Najpierw jednak musi zburzyć mur, który wokół siebie zbudował. Gdy na jego drodze staną dwie piękne kobiety, będzie musiał odpowiedzieć sobie na pytanie, z którą z nich związać się na całe życie.

„Autora widmo”, głośny film Romana Polańskiego z Ewanem McGregorem i Piercem Brosnanem w rolach głównych, na antenie stacji zobaczyć będzie można już 17 kwietnia o godzinie 20:00. Uhonorowany wieloma nagrodami film, opowiada o zawodowym pisarzu, który podejmuje się spisania biografii Adama Langa, byłego premiera Wielkiej Brytanii. Oddając prawa do swojego dzieła, staje się ghostwriterem. Szybko okazuje się, że tym razem jego praca nie będzie należała do najbezpieczniejszych. Po odkryciu tajemniczych zapisków swojego poprzednika, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, postanawia rozpocząć prywatne śledztwo.

W piątek, 22 kwietnia o godzinie 20:00, Stopklatka TV pokaże „Agorę” – przygodowe, piękne wizualnie widowisko Alejandro Amenábara z Rachel Weisz w roli głównej. Film opowiada o odważnej i uparcie dążącej do celu Hypatii, która zrobi wszystko, aby uratować najważniejsze księgi i zachować spuściznę starożytnych filozofów.

W poniedziałek, 25 kwietnia o godzinie 20:00, widzowie będą mieli okazję zobaczyć Mela Gibsona i Glenn Close w ekranizacji „Hamleta” – wybitnego dramatu Williama Szekspira. Produkcja z muzyką Ennio Morricone zdobyła dwie nominacje do Oscara – za kostiumy i scenografię.

To tylko część filmowych hitów, które w kwietniu zaprezentuje Stopklatka TV. W ofercie programowej stacji znalazły się także: komedia z Julie Delpy „2 dni w Nowym Jorku” (piątek, 1 kwietnia, godzina 20:00), film „W odwecie za śmierć” ze Stevenem Seagalem (sobota, 2 kwietnia, godzina 20:00), hit przygodowy „Ostatni legion” z Colinem Firthem (sobota, 9 kwietnia, godzina 20:00), „Tak to się teraz robi” z Jennifer Aniston w roli głównej (sobota, 16 kwietnia, godzina 20:00), „Wasabi” z Jeanem Reno (sobota, 23 kwietnia, godzina 20:00), „K-Pax” z Kevinem Spaceyem (piątek, 29 kwietnia, godzina 20:00) i „Just Dance – Tylko taniec!” (sobota, 30 kwietnia, godzina 20:00).

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *