Stopklatka TV z własnym paradokumentem „MiłośćKropka.pl”

W sobotę, 5 listopada 2016 roku, Stopklatka TV rozpoczyna emisję własnej produkcji – serialu paradokumentalnego „MiłośćKropka.pl”. Kolejne odcinki prezentowane będą w każdą sobotę o godzinie 17:00. Serial prezentuje pełne emocji historie osób, które poszukują miłości na portalu randkowym.

Radość, szczęście, ale także żal, łzy i zranione uczucia. Miłość dostarcza wielu emocji. Nie zabraknie ich także w serialu paradokumentalnym Stopklatki TV „MiłośćKropka.pl”. Jego bohaterami są ludzie, którzy pragną odnaleźć swoją drugą połówkę. Kiedy tradycyjne starania nie przynoszą rezultatów, można spróbować poszukać prawdziwej miłości przez internet. Portal randkowy MiloscKropka.pl jest do tego idealnym miejscem. Niektóre z tych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?

Każdy odcinek przedstawia nowe emocjonujące historie, które udowadniają, że prawdziwe uczucie nie zna granic i potrafi przekraczać wszelkie bariery, takie jak wiek czy status społeczny. W pierwszym odcinku, zatytułowanym „Miłość ponad wszystko”, widzowie zobaczą perypetie doświadczonych życiowo Basi i Leszka, których znajomość po poznaniu się w internecie nabiera nieoczekiwanie szybkiego tempa, oraz wzruszającą historię sparaliżowanego wskutek wypadku Krzysztofa. Czy jego życie zmieni się na lepsze dzięki dziewczynie z portalu randkowego?

„MiłośćKropka.pl” to pierwszy serial wyprodukowany przez ogólnodostępny kanał filmowy Stopklatka TV. Jego premiera odbędzie się już 5 listopada. Stacja pokaże 13 odcinków, a emisja zaplanowana jest w każdą sobotę o godzinie 17:00.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *