„Studio Soczi News” w Polsacie Sport News

Codziennie od 7 do 22 lutego na antenie Polsatu Sport News widzowie będą mogli zobaczyć nowy 45 minutowy program informacyjno – publicystyczny „Studio Soczi News”. W programie, prócz części informacyjnej, zaproszeni goście i eksperci będą komentować wydarzenia, które rozegrały się danego dnia na olimpijskich arenach.

„Studio Soczi News” to nowy program który widzowie będą mogli oglądać w Polsacie Sport News codziennie o 22:45 podczas trwania zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Pierwsze 15 minut programu, emitowane równolegle w Polsacie News w „Sportowym podsumowaniu dnia” będzie miało charakter wybitnie informacyjny. Znajdą się w nim materiały z olimpijskich obiektów oraz najważniejsze i najciekawsze informacje ze szczególnym uwzględnieniem występu polskich reprezentantów.

W drugiej części programu w studiu Polsatu Sport News pojawią się goście: dziennikarze sportowi, publicyści i eksperci, którzy skomentują wyniki, niespodzianki i wydarzenia dnia oraz spróbują ocenić szanse medalowe naszych reprezentantów w kolejnych olimpijskich występach. Gospodarzami studia będą dziennikarze Polsatu Sport: Jerzy Mielewski, Marek Magiera, Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Wanio, a stałym ekspertem będzie dziennikarz i komentator dziesięciu igrzysk olimpijskich Krzysztof Miklas. W „Studio Soczi News” pojawią się relacje specjalne, wywiady z reprezentantami Polski i trenerami oraz reportaże naszych specjalnych wysłanników: Marcina Lepy z Polsatu Sport, Beaty Cholewińskiej z Polsat News i Piotra Michalaka z „Wydarzeń”. Po zakończeniu programu na antenie Polsatu Sport News około 23:30 na kolejne 15 minut programu jego twórcy zaproszą widzów na stronę polsatsport.pl, gdzie będzie można zobaczyć kolejne ekskluzywne materiały filmowe i rozmowy z gośćmi.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *