Studio Tokio w Polsat Sport i Polsat News

23 lipca w stolicy Japonii rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie, a w Polsacie Sport i Polsacie News ruszy „Studio Tokio”. Program stworzony specjalnie z myślą o olimpijskiej rywalizacji, będzie emitowany dwa razy dziennie przez cały czas trwania Igrzysk.

Studio Tokio w Polsat Sport

„Studio Tokio” w Polsacie Sport rozpoczynać się będzie codziennie o godzinie 20:00. Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk każdego wieczora będą spotykać się z utytułowanymi sportowcami oraz cenionymi ekspertami. Meandry olimpijskiej rywalizacji widzom przybliżą stali eksperci programu, mistrzyni olimpijska z Atlanty oraz Sydney, Renata Mauer-Różańska oraz dwukrotny uczestnik igrzysk, wielokrotny medalista imprez lekkoatletycznych, Adam Kszczot.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

Oprócz segmentu publicystycznego audycja transmitowana w Polsacie Sport zawierać będzie też element historyczno-edukacyjny. W programie znajdą się ponadto materiały wideo z olimpijskich aren w Tokio oraz relacje obecnych na miejscu reporterów: Tomasza Lejmana z Polsat News oraz Artura Gaca ze Sport.Interia.pl.

Tegoroczne święto sportu odbędzie się bez udziału publiczności, ale Telewizja Polsat dołoży wszelkich starań aby kibicom zgromadzonym przed telewizorami nie umknęło nic, co zazwyczaj jest widziane tylko z trybun. Wspólnie z redakcją Polsatu News oraz sportowej Interii wykorzystamy wszystkie techniczne dobrodziejstwa XXI wieku, aby umożliwić fanom sportu kontakt z idolami rywalizującymi na drugim końcu świata. Ze szczególną uwagą będziemy przyglądać się poczynaniom polskich siatkarzy, którzy tuż po igrzyskach powalczą o medale Mistrzostw Europy, w całości transmitowanych przez Polsat Sport – mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat

Powtórki Studia Tokio będą emitowane w Polsacie Sport Extra o godzinie 22:05 oraz w Polsacie Sport News o godzinie 7:00 następnego dnia. W tym samym kanale przez cały czas trwania igrzysk o godzinie 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 dostępne będą specjalne Flesze informacyjne poświęcone wydarzeniom z olimpijskich aren.

Studio Tokio w Polsat News

„Studio Tokio” będzie również obecne w Polsacie News. Stała pora emisji to godzina 17:30, ale program pojawi się na antenie także w formie tzw. „breaking news”, za każdym razem gdy na przykład reprezentant Polski zdobędzie medal. Wyniki polskich olimpijczyków, rekordy świata, ciekawostki i kuchnia Igrzysk – to wszystko widzowie zobaczą w materiałach reporterów Polsatu News.

Po emocjach piłkarskich przyszedł czas na te związane z Igrzyskami. Dlatego razem z naszymi przyjaciółmi z Polsatu Sport chcemy zapewnić widzom największą dawkę emocji i informacji z olimpijskich aren. Dzięki naszym reporterom widzowie będą mogli zobaczyć to wszystko w jednym miejscu i być na bieżąco z tym co się dzieje w Tokio. Najnowszy rekord świata, kolejny medal olimpijski Polaków, niecodzienne sytuacje. To wszystko zobaczą Państwo w Polsat News – Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

A wszystko po to, by widzowie Telewizji Polsat byli na bieżąco z wydarzeniami jakie mają miejsce na arenach Igrzysk oraz w stolicy Japonii. „Studio Tokio” codziennie, począwszy od piątku, 23 lipca w o 17:30 Polsacie News i o 20:00 Polsacie Sport.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *