Super Polsat ruszył z emisją w Naziemnej Telewizji Cyfrowej (MUX-2)

2 stycznia 2017 roku, zgodnie z zapowiedziami, Telewizja Polsat ruszyła z emisją kanału Super Polsat w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Super Polsat zastąpił na multipleksie drugim (MUX-2) inną stację Telewizji Polsat – sportowo-informacyjny Polsat Sport News. Super Polsat, obok NTC, jest dostępny również w ofercie platform satelitarnych i sieci kablowych.

Sprawdź szczegóły oferty kanału Super Polsat w PROGRAMIE TV

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce będzie w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

To pierwsza stacja zarówno w Polsce, jak i Europie, której zdecydowana większość ramówki jest dostosowana do odbioru przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

Weekend od godziny 9:00 to czas dla miłośników kina. W sobotę widzowie będą mogli obejrzeć klasyki polskiego kina powojennego, natomiast w niedzielę najlepsze produkcje zagranicznie – kino familijne, komedie oraz dramaty – wszystkie z napisami dla niesłyszących. I tak widzowie zobaczą m.in. „Predatora”, „Złego porucznika”, „Zakładnika” czy „Za linią wroga”. Codziennie natomiast w godzinach od 7:00 do 9:00 na najmłodszych czeka pasmo filmów animowanych.

Popołudnie od poniedziałku do piątku od godziny 14:00 przeznaczone jest dla fanów sztuki kulinarnej, którzy zobaczą pojedynki najlepszych szefów kuchni w Polsce w programie „Top Chef” oraz rywalizację za drzwiami najsłynniejszej restauracji na świecie czyli „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.

Już od godziny 17:00 na antenie Super Polsat niezapomniane show emitowane w Telewizji Polsat: „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music. Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Celebrity Splash!”. A zaraz po nich przebojowe seriale Polsatu, które zyskały wiernych fanów: „Przyjaciółki”, „Hotel 52” oraz „Szpilki na Giewoncie”.

W Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe a także koncerty wyprodukowane przez Telewizję Polsat.

Dyrektorem kanału jest Monika Wojdyga-Makowska, związana od wielu lat z Telewizją Polsat.

Polsat Sport News pomimo zakończenia nadawania w Naziemnej Telewizji Cyfrowej, nadal jest dostępny w ofercie platform satelitarnych i sieci kablowych.

Źródło: własne / Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *