Superpuchar: Liverpool FC – Chelsea Londyn na antenie Polsatu, Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium 1

Miesiąc przed startem fazy grupowej nowego sezonu europejskich pucharów, w środę, 14 sierpnia, rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Europy, w którym tryumfator Ligi Mistrzów – Liverpool, zmierzy się ze zwycięzcą Ligi Europy – londyńską Chelsea. Transmisja na trzech antenach od godziny 20:50. Mecz rozgrywany w Stambule skomentują Mateusz Borek i Artur Wichniarek.

Sprawdź godziny transmisji Superpucharu UEFA w PROGRAMIE TV

Środowe spotkanie oficjalne otwiera piłkarskie rozgrywki europejskie sezonu 2019/2020. Będzie to pierwszy w historii mecz o Superpuchar Europy, w którym zmierzą się dwie angielskie drużyny, chociaż nie pierwszy gdy rywalizowały ze sobą zespoły z tych samych krajów. Dwa razy kibice byli świadkami pojedynków między zespołami z Włoch, a aż pięciokrotnie – z Hiszpanii. Drużyna z Liverpoolu może zdobyć prestiżowe trofeum po raz trzeci, a zespół z Londynu po raz drugi. Transmisja spotkania od godziny 20:50 na antenie Polsatu, Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium 1 (bez reklam).

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Studio przedmeczowe w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1 od godziny 19:00, a od godziny 20:10 w Polsacie. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Paweł Golański i Dariusz Wdowczyk. Ciekawostki i porównania dotyczące obu zespołów rywalizujących o Superpuchar Europy przedstawi Szymon Rojek. Wieści z mediów społecznościowych oraz przegląd prasy zaprezentuje Justyna Kostyra. Analizę najciekawszych akcji w przerwie spotkania oraz po końcowym gwizdku przeprowadzą Marcin Lepa i Tomasz Łapiński.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *