Światowa premiera filmu „Gdy kobiety odchodzą” w Romance TV

Tegoroczne Andrzejki w Romance TV będą wyjątkowe! 29 listopada o godz. 22:00 widzowie zobaczą światową premierę filmu „Gdy kobiety odchodzą”. Komedia, której wcześniej nie można było zobaczyć na małym ekranie, z pewnością porwie serca widzów i rozbawi do łez. Na tym wieczór się jednak nie skończy, gdyż o 23:55 stacja pokaże kolejną premierę filmową „Jesteście oczywiście zaproszeni”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Światowa premiera w Romance TV

Andrzejki to świetna okazja do spędzenia czasu ze znajomymi przy dobrym filmie. W tym roku Romance TV proponuje swoim widzom światową premierę komedii „Gdy kobiety odchodzą”. Zobaczymy, jak w życiu bohaterów namieszają dawne miłości i co będzie ważniejsze: pieniądze czy uczucia?

Gendering, rodzinna miejscowość Pauli – głównej bohaterki, to mała wioska, nieprzypominająca ekskluzywnego kurortu czy też miejsca, chętnie odwiedzanego przez turystów. Pewnego dnia pojawia się tam inwestor, który proponuje Pauli i innym mieszkańcom, że odkupi od nich ich ziemię za sporą sumę pieniędzy. Biznesmen zamierza tam stworzyć luksusowy park rozrywki. Paula i pozostałe kobiety z Gendering mają nadzieję, że wreszcie spełnią się ich wszystkie marzenia. Natomiast mężczyźni niespodziewanie odkrywają, jak bardzo są przywiązani do ziemi ojców. Na dodatek nieoczekiwanie we wsi pojawia się Maks, dawna miłość Pauli. To przewraca świat kobiety do góry nogami.

Każdego miesiąca Romance TV proponuje swoim widzom premierowe filmy i nowe odcinki ulubionych seriali. W listopadzie pokażemy wyczekiwaną premierę filmu fabularnego „Miłość na Mazurach”, będącego koprodukcją ARD oraz Romance TV, z udziałem polskich aktorów. Natomiast na Andrzejki przygotowaliśmy dwa premierowe filmy. Po raz pierwszy na małym ekranie widzowie zobaczą komedię „Gdy kobiety odchodzą”, a także produkcję „Jesteście oczywiście zaproszeni”. Tego nie możecie Państwo przegapić! – mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor zarządzający Romance TV Polska.

Emisja: 29 listopada godz. 22:00 – Romance TV

„Jesteście oczywiście zaproszeni” na zakończenie Andrzejek

Wieczór andrzejkowy stacja zakończy telewizyjną premierą filmu „Jesteście oczywiście zaproszeni”. Widzowie poznają historię rodziców, którzy zostaną postawieni przed nie lada wyzwaniem… Rolfi, ich najstarszy syn, wyjechał na studia do Los Angeles, ale nieoczekiwanie oznajmia rodzicom, że się zakochał. Sceptycznej matce nie zostaje wiele czasu, by zorientować się, czy ukochane dziecko dokonało właściwego wyboru. Rolfi chce się ożenić jak najszybciej, ponieważ Candy, jego narzeczona, jest w ciąży. Żadne z nich nie ma jednak pieniędzy, więc przyjęcie weselne ma się odbyć w Berlinie, przy grillu w ogrodzie państwa Bundschuh. Przygotowania do uroczystości kończą się niemal katastrofą: w dniu ślubu psuje się limuzyna, którą młodzi mają jechać do urzędu, a Gerald skręca nogę. Czy dojdzie do ślubu?

Emisja: 29 listopada, godz. 23:55 – Romance TV

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *