Wszystkie skoki w kwalifikacjach i konkursach Pucharu Świata na żywo tylko w Eurosporcie i Eurosport Player

Kwalifikacjami do niedzielnego konkursu indywidualnego na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Cały sezon, od pierwszego skoku w kwalifikacjach do ostatniego konkursowego obejrzą wyłącznie widzowie Eurosportu i Eurosport Player. Transmisja piątkowych kwalifikacji od 17:15, sobotniego konkursu drużynowego od 15:30, a niedzielnych zawodów indywidualnych od 14:30 w Eurosporcie 1 i Eurosport Player.

Sprawdź godziny transmisji Pucharu Świata w skokach w PROGRAMIE TV

Od 16 listopada aż do połowy marca kibice będą emocjonować się rywalizacją najlepszych skoczków narciarskich świata! Wszystkie skoki, od pierwszej próby w kwalifikacjach w Wiśle do ostatniego skoku w kończących sezon zawodach w Planicy obejrzą na żywo wyłącznie widzowie Eurosportu. Dodatkowo, wszystkie serie kwalifikacyjne oraz konkursowe dostępne będą w usłudze Eurosport Player.

Przez cały sezon poprzez transmisje, dodatkowe materiały, wywiady i reportaże oraz bogatą ofertę internetową i mobilną, Eurosport będzie przenosił widzów w centrum sportowych emocji. Podczas wszystkich europejskich zawodów Pucharu Świata zawodnikom na skoczniach towarzyszyć będą reporterzy Eurosportu. W dniach kwalifikacji oraz przy wybranych konkursach widzowie stacji obejrzą specjalne studio z udziałem komentatorów i ekspertów Eurosportu. Podczas weekendu ze skokami w Wiśle gościem w studio będzie Andrzej Zarycki, trener klubu Ewy Bilan-Stoch i Kamila Stocha K.S. Eve-nement Zakopane. Zawody skomentują Igor Błachut i Marek Rudziński.

Prawdziwą gratką dla kibiców skoków narciarskich będzie cykl „Niecodziennik”, w którym jeden z najlepszych polskich zawodników Stefan Hula będzie przez cały sezon pokazywał życie reprezentanta Polski. Materiały będą regularnie publikowane na nowej stronie Eurosportu – eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału. W aplikacji Messenger widzowie będą mogli skorzystać ze specjalnego BOTa, w którym znajdą m.in. plan transmisji, najświeższe informacje, ciekawostki, historię skoków, opisy wszystkich skoczni i sylwetki zawodników, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, czy możliwość zadania pytania komentatorom.

Zarówno na antenie Eurosportu, jak i w przestrzeni cyfrowej znajdą się także dłuższe formy wideo. Kibice będą mieli możliwość poznania od prywatnej strony trenera polskiej kadry A Stefana Horngachera, a także dwóch legend skoków – Austriaka Thomasa Morgensterna oraz Niemca Svena Hannawalda.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *