Święta 2016 w Polsat Film

W Drugi Dzień Świąt na antenie Polsat Film zagości „Kevin sam w Nowym Jorku”. W świątecznej ramówce Polsat Film znajdują się także inne znane i lubiane filmy, zobaczymy także m.in. „Avengers”, „Skarb narodów”, „Kraina lodu” czy „Święta last minute”.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Pomiędzy wizytami u rodziny i delektowaniem się tradycyjnymi potrawami, z pewnością znajdziemy choć chwilę, by wygodnie zasiąść przed telewizorem i odprężyć się przy ulubionym filmie. Na całym świecie są filmowe pozycje, bez których widzowie nie wyobrażają sobie Świąt. W Polsce obowiązkowo musi pojawić się na ekranie „Szklana pułapka” czy „Kevin sam w Nowym Jorku” – oba filmy pokaże Polsat Film.

W świątecznej ramówce kanału znajdziemy także inne filmowe hity idealne na Święta. W Wigilię zobaczymy komedię familijną „Świąteczna gorączka 2”, niesamowity film przygodowy „Jumanji”, a wieczorem na ekranach zagości „Szklana pułapka”. W Boże Narodzenie stacja poleca jeden z największych przebojów w historii animacji czyli „Krainę lodu”, „Avengers” – ekranizację popularnego komiksu w gwiazdorskiej obsadzie czy komedię familijną „Śnieżne psy”, w roli głównej zdobywca Oscara Cuba Gooding Jr. Natomiast w Drugi Dzień Świąt zobaczymy film animowany „Artur ratuje Gwiazdkę”, komedię pt. „Bruce wszechmogący” i hit wieczoru czyli „Kevin sam w Nowym Jorku”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *