W Drugi Dzień Świąt na antenie Polsat Film zagości “Kevin sam w Nowym Jorku”. W świątecznej ramówce Polsat Film znajdują się także inne znane i lubiane filmy, zobaczymy także m.in. “Avengers”, “Skarb narodów”, “Kraina lodu” czy “Święta last minute”.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Pomiędzy wizytami u rodziny i delektowaniem się tradycyjnymi potrawami, z pewnością znajdziemy choć chwilę, by wygodnie zasiąść przed telewizorem i odprężyć się przy ulubionym filmie. Na całym świecie są filmowe pozycje, bez których widzowie nie wyobrażają sobie Świąt. W Polsce obowiązkowo musi pojawić się na ekranie “Szklana pułapka” czy “Kevin sam w Nowym Jorku” – oba filmy pokaże Polsat Film.

W świątecznej ramówce kanału znajdziemy także inne filmowe hity idealne na Święta. W Wigilię zobaczymy komedię familijną “Świąteczna gorączka 2”, niesamowity film przygodowy “Jumanji”, a wieczorem na ekranach zagości “Szklana pułapka”. W Boże Narodzenie stacja poleca jeden z największych przebojów w historii animacji czyli “Krainę lodu”, “Avengers” – ekranizację popularnego komiksu w gwiazdorskiej obsadzie czy komedię familijną “Śnieżne psy”, w roli głównej zdobywca Oscara Cuba Gooding Jr. Natomiast w Drugi Dzień Świąt zobaczymy film animowany “Artur ratuje Gwiazdkę”, komedię pt. “Bruce wszechmogący” i hit wieczoru czyli “Kevin sam w Nowym Jorku”.

Źródło: Telewizja Polsat

Share and Enjoy !

0Shares
0 0