TVS w ofercie Biura Reklamy TVP

Od 1 stycznia 2017 kanał TVS dołączy do oferty reklamowej TVP. Biuro Reklamy TVP będzie odpowiadać za sprzedaż oferty reklamowej i sponsorskiej TVS. To pierwsza stacja niebędąca własnością TVP, która będzie obsługiwana przez Biuro Reklamy Telewizji Polskiej.

Rozpoczęcie współpracy z innymi stacjami telewizyjnym to efekt realizacji ogłoszonej wiosną br. strategii wzmocnienia pozycji Biura Reklamy TVP na rynku reklamowym.

Współpraca z TVS to pierwszy widoczny przejaw rozbudowy zakresu działalności Biura Reklamy TVP – informuje członek Zarządu TVP, Maciej Stanecki. – Postanowiliśmy zdyskontować nasze wyjątkowe 25-letnie doświadczenie, lepiej wykorzystać potencjał wysoce wykwalifikowanego zespołu eksperckiego i doskonałe zaplecze technologiczne. Znacząco rozwijamy też naszą ofertę brokerską dla wydawców internetowych. Biuro Reklamy TVP było prekursorem rynku reklamy Polsce, chcemy żeby ponownie stało się jednym z wiodących podmiotów na rynku i wyznaczało dobre standardy dla branży.

Bardzo cieszę się z tego, że pierwszym partnerem w obszarze obsługi reklamowej stacji telewizyjnych jest właśnie TVS – dodaje Maciej Stanecki. – To stabilny, wiarygodny i bardzo wartościowy nadawca. Ludzie z TVS udowodnili, że dobrą strategią programową można z pozycji stacji regionalnej skutecznie zawalczyć o serca ogólnopolskiego widza – podkreśla członek Zarządu TVP.

Dla TVS współpraca z TVP to możliwość dalszego rozwoju na rynku telewizyjnym w Polsce – informuje Prezes TVS, Arkadiusz Hołda. – Jest dla mnie zaszczytem, że jako pierwsza stacja komercyjna będziemy współpracować z tak wiarygodnym i doświadczonym partnerem. TVP traktujemy jako starszą siostrę, która pomoże nam w dalszym rozwoju. Mamy nadzieję, że w najbliższych latach do oferty brokerskiej TVP dołączą kolejne stacje i cieszę się bardzo, że jesteśmy pierwszą stacją, która na tym polu rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską. Jestem głęboko przekonany, że będziemy planować i realizować również inne wspólne projekty, wykraczające poza sprzedaż czasu reklamowego – mówi Prezes TVS.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *