Święta 2016 w Radiu ZET Gold

Czy święty Mikołaj ma brata? Co mają banany do Bożego Narodzenia? I dlaczego Górale świętują inaczej? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET Gold podczas zbliżających się świąt. W tym roku zaplanowano między innymi specjalne wydania programów „W cztery oczy” oraz „Świąteczne przeboje wszech czasów”. Z kolei w Sylwestra stacja zaprasza na „Gorączkę sylwestrowej nocy”.

Święta w Radiu ZET Gold rozpoczną się specjalnym wydaniem audycji „W cztery oczy” (sobota, godzina 11:00). Wezmą w niej udział Katarzyna i Cezary Żak, Paweł Małaszyński, Maciej Zakościelny oraz Beata Tyszkiewicz. Tematyka bardzo świąteczna. O godzinie 14:00 rozpocznie się Wigilia Dziennikarzy i Prowadzących Radia ZET Gold. Gospodarzem spotkania będzie Paweł Chowaniec. Wśród świątecznych wątków niezapomniane prezenty, smaki, świąteczne przygotowania, a także koncert kolęd na wigilijny wieczór.

W pierwszy dzień świąt Piotr Opoka zabierze słuchaczy w świąteczną podróż dookoła świata, a drugi dzień upłynie pod znakiem góralskich tradycji i prezentów. W studiu gośćmi będą m.in. Kayah, Andrzej Krzywy i Krzysztof Krawczyk.

Stacja przez całe święta będzie grała najpiękniejsze polskie kolędy oraz świąteczne przeboje wszechczasów.

Sylwester natomiast upłynie jak zwykle bardzo tanecznie. Ten dzień słuchacze mogą spędzić w towarzystwie największych karnawałowych hitów.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *