Radio ZET z ofertą na Święta 2016

Świąteczna muzyka, znani goście, wizyta w domu Majewskich i specjalne wydania programów tak zapowiadają się tegoroczne święta w Radiu ZET.

W Wigilię o godzinie 10:00 Marzena Chełminiak zaprosi na „Święta jak marzenie”. Gościem programu będzie Aleksander Doba, który opowie m.in. o świętach na oceanie. „ZET na święta” w godzinach 14:00-16:00 poprowadzi Mateusz Ptaszyński. Z kolei o godzinie 16:00 rozpocznie się wigilijny wieczór z kolędami non stop.

W pierwszym dniu świąt „Przy świątecznym stole” ze znanymi postaciami świata muzyki, kultury i sportu będą rozmawiać Marzena Chełminiak, Marcin Wojciechowski i Justyna Dżbik. Wśród zaproszonych gości są m.in.: Radosław Majdan, Kasia Miller, Antek Smykiewicz, Kasia Cerekwicka, o. Paweł Gużyński, Kayah, Natalia Szroeder, Janina Ochojska, Kinga Baranowska i inni. Rozmów będzie można słuchać cały dzień, od godziny 10:00 do 20:00.

W poniedziałek natomiast „Przy świątecznym stole” Radia ZET od godziny 7:00 zasiądą Tomasz Michniewicz, Ania Wyszkoni oraz Janusz Panasewicz. O godzinie 10:00 rozpocznie się czterogodzinny program „Święta u Majewskich”, czyli specjalne łączenia z domem Magdy i Szymona Majewskich, którzy w swoim dobrze znanym stylu będą relacjonować przebieg drugiego dnia świąt. Od godziny 14:00 do 18:00 w „ZET na święta” o świątecznych zwyczajach porozmawia ze słuchaczami Justyna Dżbik. O godzinie 18:00 rozpocznie się specjalnie wydanie „Nie mam pytań na święta”, którego gościem będzie aktor Bartłomiej Topa. Natomiast od godziny 20:00 Tomasz Zimoch porozmawia z Krzysztofem Kaliszewskim, trenerem Anity Włodarczyk o jej planach na przyszłość i tegorocznych prezentach. Z kolei największe świąteczne przeboje z lat 1984-2016 będzie można usłyszeć w specjalnym wydaniu „Z archiwum ZET” Piotra Sworakowskiego.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *