Święta, Sylwester i Nowy Rok w Polo TV

Tradycyjnie oprócz koncertów kolęd oraz Największego domowego disco party w Sylwestra w tym roku świąteczny czas umilą widzom wyjątkowe premierowe jubileusze Czadomana, Andre i zespołu After Party.

Święta z Polo TV to magiczny czas. Już w Wigilię przez cały dzień na antenie Polo TV królować będzie świąteczna muzyka. Od 16.00 tradycyjnie rozpocznie się wieczór kolęd (m.in.: Święta z Radkiem Liszewskim – Weekend, Hej kolęda, Święta z gwiazdami disco-polo). Pierwszy Dzień Świąt to świąteczne edycje ulubionych programów Polo TV (Norbert na weekend i I love disco), ale przede wszystkim wielkie jubileusze gwiazd. Premierowo Jubileusz 5 lat Czadomana oraz Koncert 25 lat disco-polo i 25 lat zespołu Akcent. W Drugi Dzień Świąt kontynuujemy wielkie jubileusze. O godzinie 16.00 premierowo 10-lecie zespołu Andre oraz jubileusze zespołów Boys i Classic

W Sylwestra oprócz wyjątkowych wydań programów znanych z anteny Polo TV od 19.30 wyjątkowy sylwester na wyjątkowy czas- Największe domowe disco party. Tylko w Polo TV największe hity, przebojowi artyści i nieoczekiwani goście! W programie zostaną wykorzystania m.in. nagrania koncertowych występów gwiazd disco z kilku ostatnich edycji Łódź Disco Fest.

Sprawdź ofertę kanału Polo TV w PROGRAMIE TV

Nowy rok powitamy z jubileuszowym hukiem… telewizja Polo TV zaczynamy świętować 10. urodziny! Na dobry początek nowy program- Disco Weekend. Zaskakujący program w którym prezenterka Polo TV Edyta Folwarska zmierzy się z niecodziennymi zadaniami i najlepsza muzyką disco. A tuż po nim kolejny premierowy jubileusz. O 18.30 – 10 lat zespołu After Party.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *