Święta i Sylwester w ESKA TV

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2014 ESKA TV przygotowała dla swoich widzów, m.in. wyjątkowy koncert Dawida Kwiatkowskiego i świąteczne wydanie smESKI. W sylwestrowy wieczór wyemitowany zostanie 1. sezon serialu „Wilfred” z Elijahem Woodem w roli głównej.

W wigilię o godzinie 19:00, a także 25 grudnia o 11:00 i 26 grudnia o 12:00 widzowie ESKA TV będą mieli okazję obejrzeć wyjątkowy koncert Dawida Kwiatkowskiego pt. „Dawid Kwiatkowski i przyjaciele”. Fragmenty koncertu pokazane zostaną w specjalnym paśmie „Świąteczne granie”. W pierwszy i drugi dzień świąt o godzinie 13:00 wyemitowane zostanie świąteczne wydanie „smESKI”. 26 grudnia od godziny 18:00 ci widzowie, którym siedzenie przy świątecznym stole da się we znaki, będą mogli poruszać się w rytm piosenek, nadanych w paśmie „25 najlepszych do spalania kalorii”.

W Sylwestra już od godziny 16:00 widzowie ESKA TV zostaną wprawieni w szampański nastrój przez program „Gorąca 100 2014” – zestawienie stu najpopularniejszych piosenek roku 2014. Ci, którzy nie mają żadnych planów imprezowych, Sylwestra i poranek noworoczny będą mogli spędzić z ESKA TV i Elijahem Woodem – stacja wyemituje w całości I sezon serialu „Wilfred”.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *