Sześć lat rosnących wyników Szóstki

Szóstka, obchodząca 30 maja swoje sześciolecie, szósty rok nadawania kończy z kolejnym rekordowym wynikiem. Stacja, która od początku istnienia z roku na rok notuje coraz wyższe udziały w rynku i jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych, obecnie osiąga 1,49% (SHR All 4+, 2017). Oznacza to ponad trzydziestokrotny wzrost widowni mierzonej udziałami w rynku wobec roku 2011, kiedy rozpoczęła emisję.

Sprawdź ofertę Szóstki w PROGRAMIE TV

Szczególnie spektakularnym wzrostem TV6 może się pochwalić w najbardziej konkurencyjnym wieczornym czasie antenowym. Udziały stacji w paśmie 21:00 – 23:00 od początku 2017 roku wyniosły 2,2% (SHR All 4+) i 2,4% (SHR All 16-49), co oznaczało wzrost w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego o 25% wśród wszystkich widzów i o bez mała 30% w grupie komercyjnej. Emitowane w nim m.in. odcinki serialu „CSI: Kryminalne zagadki Miami” gromadzą widownię sięgającą pół miliona osób i należą do najlepiej oglądanych pozycji w repertuarze stacji.

W ramówce Szóstki obok seriali, programów rozrywkowych i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Od maja tego roku Szóstka dostępna jest również w wersji HD.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *