Szóstka z ofertą na jesień 2015

Kilkanaście premier – wśród których znajdą się nowe pozycje rozrywkowe, dokumentalne, przyrodnicze i kulinarne – zaprezentuje swoim widzom Szóstka na otwarcie jesiennego sezonu we wrześniu 2015 roku.

Już 1 września polska premiera programu „Koszmarne tatuaże”, który będzie można oglądać w wieczornym paśmie o godzinie 21:00 we wtorki, czwartki i soboty. Przedstawia on historie zdesperowanych posiadaczy najbardziej niefortunnych tatuaży, którzy szukają pomocy u specjalistów od artystycznego maskowania nieudanych dzieł kolegów po fachu.

Z kolei od 5 września w weekendowym godzinnym paśmie TV6 o godzinie 18:00 – dwie debiutujące w telewizji naziemnej polskie produkcje: w soboty – „Autościema – czyli jak kupować, by nie żałować” demaskująca sztuczki, do jakich uciekają się handlarze używanymi samochodami, a w niedziele – „Polski lombard” o działającym na Śląsku największym w Europie lombardzie, do którego trafiają miliony najróżniejszych, czasem bardzo zaskakujących, przedmiotów.

Również 5 września Szóstka zaprasza na premiery dwóch programów związanych z cieszącą się zainteresowaniem tematyką kulinarną. O godzinie 16:00 – „Anthony Bourdain – bez rezerwacji” czyli fascynująca podróż dookoła świata tropem regionalnych przysmaków, w której przewodnikiem będzie znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna. Zaraz po nim, o godzinie 17:00 – „Mistrz kuchni: Juniorzy” – program, w którym najmłodsi amatorzy gotowania prezentują swoje kulinarne talenty i zdobywają pierwsze kuchenne szlify w rywalizacji o zaszczytny tytuł.

Także w soboty, o godzinie 15:00, emitowany będzie program „Wielka piątka”, w którym światowej sławy eksperci prezentować będą największe cuda współczesnej inżynierii.

Miłośnicy filmów przyrodniczych jak zwykle znajdą w Szóstce wiele produkcji. We wrześniu w soboty o godzinie 13:00 prezentowane będą takie cykle jak „Zabójcze zwierzęta” czy „Najdziwniejsze zwierzęta świata”, a po nich o godzinie 14:00 – premiery filmów dokumentalnych, wśród których znajdą się m.in. „Dzikie Hawaje”, „Psy na Alasce”, czy „Rekiny w akcji”.

Natomiast w kolejnych tygodniach pośród dokumentów zaplanowanych w tym paśmie nie zabraknie też filmów o innej, bardzo zróżnicowanej tematyce, takich jak „Sekrety tajnych stowarzyszeń”, „Tajemnice kasyn”, „Katastrofa na K2”, „Nefretete: Tajemnica mumii królowej” i „Wojny ze smokami”.

Szóstka zapewni widzom również ofertę filmową. Wśród blisko 50 emitowanych w samym tylko wrześniu tytułów będą „The Box. Pułapka”, „Spirit. Duch miasta”, „Skazany na piekło” i „The Hurt Locker. W pułapce wojny”.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *