Szósty sezon „Hotelu 52” od jutra na antenie Polsatu

Istnieje przekonanie, iż nic tak nie hartuje jak przeciwności losu, które nas spotykają. Pod tą tezą z pewnością może się podpisać Natalia Lipska, której determinacja i siła pozwoliły odbudować spalony Hotel 52. Czy starczy jej wytrwałości by zadbać także o miłość?

W szóstej już serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski).

W przeszłości los ciężko doświadczał Natalię. Jak dotąd udawało jej się wychodzić z tych starć obronną ręką nie tylko dzięki sile charakteru, ale także dzięki wsparciu zakochanego Artura. Teraz gdy wreszcie zaakceptowała jego chęć robienia kariery i dążenia do sukcesu z dala od gościnnych progów Hotelu 52 nastał czas na spokojny związek, a może nawet dziecko…? Czy jednak ich szczęście będzie trwałe? A może przeminie, gdy na horyzoncie znów pojawi się Kajtek (Gabriel Piotrowski)? Niepokorny tancerz jest tak różny od „poukładanego” Artura… Czy Natalia zapragnie odmiany?

To jednak nie koniec niespodzianek. W hotelu zajdą spore zmiany personalne. Za pulpitem konsjerża stanie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek), który jako przystojny, młody mężczyzna będzie budził ciekawość personelu żeńskiego, sam jednak będzie stronił od kobiet oraz jakichkolwiek relacji towarzyskich z personelem. Czy ukrywa jakąś tajemnicę? Obok Marty (Magdalena Lamparska) na stanowisku recepcjonistki zatrudniona zostanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka bez skrupułów będzie odrzucać kolejnych adoratorów, aż do momentu, gdy „trafi kosa na kamień”. Kto będzie tym szczęśliwym wybrańcem? Szefową sali restauracyjnej zostanie przedsiębiorcza… eks żona Andrzeja (Marek Bukowski) Beata (Ada Fijał). Jak na to zareaguje Iwona (Magdalena Cielecka), która po raz kolejny jest zmuszona pracować z eks swojego mężczyzny?

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości. W ich role wcielą się między innymi: Anna Cieślak, Joanna Koroniewska, Piotr Polk, Anita Sokołowska, Maciej Zakościelny. Specjalnymi gośćmi będą też znani z anteny Polsat Sport komentatorzy Mateusz Borek oraz Paweł Wójcik.

Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio. Reżyserem 6. sezonu „Hotelu 52” są Grzegorz Kuczeriszka, Radosław Piwowarski oraz Łukasz Wiśniewski, a autorem zdjęć Marcin Kukielski. Serial emitowany jest w każdy czwartek począwszy od 6 września o godzinie 21:00.

ODCINEK 66, EMISJA: 6.09.2012 – Sokołowska ucieka sprzed ołtarza, Halejcio staje na recepcji, Fijał zostaje szefową sali restauracyjnej
Gościnnie: Anita Sokołowska, Łukasz Konopka

Natalia i Artur znowu razem

Sześć miesięcy po tragicznych wydarzeniach w Hotelu 52. W związku Natalii (Laura Samojłowicz) i Artura (Krzysztof Kwiatkowski) znowu dobrze się dzieje. Para zażegnała poważny kryzys. W trudnym dla Lipskiej momencie – czyli po pożarze w Hotelu 52 – Górski był przy niej i wspierał ją. Dzięki temu Natalia odbudowała zaufanie do Artura. Teraz stara się być bardziej wyrozumiała dla Górskiego oraz absorbującej jego czas i uwagę pracy.
Artur podziwia Natalię – dzięki jej uporowi Hotel 52 powstał z popiołów. Po 6-ciomiesięcznej przerwie dorobek życia Mariusza Lipskiego (Zbigniew Stryj) staje otworem dla gości. Teraz musi stawić czoła konkurencji. Czy Natalii uda się odzyskać zaufanie gości hotelowych?

Uciekająca panna młoda

Artur (Krzysztof Kwiatkowski) podwozi Natalię (Laura Samojłowicz) do pracy. Nagle jego samochód zatrzymuje spazmatycznie zanosząca się płaczem panna młoda – Sonia Sawicka (Anita Sokołowska). Wsiada do środka i prosi zaskoczonego Górskiego, aby natychmiast ruszał przed siebie. W tylnej szybie widać biegnącego, niedoszłego pana młodego, Norberta (Łukasz Konopka). Równie mocno zaskoczeni zachowaniem Sonii będą goście weselni.

Uciekająca panna młoda w towarzystwie Natalii i Artura podjeżdża pod Hotel 52. Za namową Lipskiej idzie do restauracji, aby napić się kawy i nieco ochłonąć. Sonią zajmuje się Robert (Jakub Mazurek), który spróbuje dowiedzieć się, co takiego skłoniło Sonię do ucieczki sprzed ołtarza. Wkrótce cały personel zaangażuje się w pomoc nieszczęśliwej kobiecie. Lucy (Lucyna Malec) nakłoni Sonię do zwierzeń. Okaże się, że uciekła sprzed ołtarza z powodu… przysięgi małżeńskiej.

Kuba planuje oświadczyny

Kuba (Paweł Tomaszewski), który wykazał się męstwem i wyniósł z płonącego Hotelu 52 Martę (Magdalena Lamparska), teraz spija śmietankę – recepcjonistka ostatecznie rozstała się z Damianem (Krystian Kukułka) i postanowiła związać się z dzielnym bell boyem. Wkrótce okaże się, że życie razem wcale nie jest usłane różami…

Kuba od rana chodzi „zakręcony”. Śniły mu się złamane zęby, następnie widział w hotelowym lobby pannę młodą. Uważa, że to znak, aby… jak najszybciej poprosić Martę o rękę!

Nowa recepcjonistka – Sara

Na recepcji Hotelu 52 staje nowa pracownica. To 23-letnia Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Już przy pierwszym spotkaniu powali Kubę (Paweł Tomaszewski) swoją… kobiecością. Po skończonej pracy w szatni bez skrępowania będzie przebierała się w obecności bell boya, ten z kolei nie będzie mógł oderwać wzroku od jej okrągłości…
Sara jest oczytana, wykształcona, zna 4 języki obce. Niepokorna, pyskata, nie boi się mówić to, co myśli. Mimo to wzbudza sympatię. Ma dobre serce. Dobrze dogaduje się z Martą (Magdalena Lamparska), z którą współpracuje na recepcji.

Pracowała w biurze podróży w Bydgoszczy. Właściciel biura specjalnie dla niej rozstał się z żoną, co okazało się kłamstwem. Młoda dziewczyna dała się otumanić, a tymczasem romans kwitł. Ukochany obiecywał nawet, że się z nią ożeni. Czar prysł, kiedy żona właściciela biura podróży odwiedziła rodziców Sary z prośbą, żeby zrobili porządek z córką, która podle poluje na żonatych mężczyzn… Z powodu rodzinnego skandalu Wyrzykowska uciekła do Warszawy.
Obecnie Sara mści się na płci przeciwnej. Nie interesują ją dłuższe związki, a adoratorów odprawia z kwitkiem. Już niebawem pojawi się jednak ktoś, kto wyjątkowo ją zaintryguje…
Z pobłażaniem przypatruje się przygotowaniom Marty i Kuby do ślubu. Uważa, że miłość nie potrzebuje biurokratycznej legalizacji. Zresztą nie wierzy w uczucia do grobowej deski.

Iwona i Andrzej wracają z urlopu

Iwona (Magdalena Cielecka) i Andrzej (Andrzej Wysocki) wracają z wakacji. Ciało Iwony szpecą blizny, co umiejętnie stara się ukryć. Widać, że wciąż nie doszła do siebie po dramatycznych wydarzeniach w Hotelu 52 – wie, że o mały włos, a straciłaby życie. Obecnie jej myśli krążą stale wokół Igora (Kamil Kula), który od tygodnia nie daje znaku życia. Obecnie syn mieszka w Niemczech razem z Marzeną (Aleksandra Popławska) i dzieckiem (Konstanty Dobies).

Nowa szefowa sali podbije serce personelu, skrywa pewną tajemnicę

Natalia (Laura Samojłowicz) przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną z potencjalną kandydatką na kierowniczkę sali. Beata (Ada Fijał), choć robi bardzo dobre wrażenie, nie ma doświadczenia w hotelarstwie. Jednak urok osobisty, kreatywność i przedsiębiorczość od razu dadzą się zauważyć. Zostanie nawet zauważona i doceniona przez Iwonę (Magdalena Cielecka).

Beata odbije serce męskiej części personelu kuchennego. Jedyną osoba, u której jej obecność w Hotelu 52 wzbudzi dosyć mieszane uczucia, będzie… Andrzej. Wkrótce okaże się dlaczego.

Emisja 1. odcinka szóstej serii „Hotelu 52” już 6 września o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *