Szósty sezon serialu „Święty” w Super Polsat

Na premierę szóstego sezonu komedii obyczajowej „Święty” Super Polsat zaprasza 14 września. Nowe odcinki będzie można oglądać w stałym paśmie serialu – od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Święty” w PROGRAMIE TV

Akcja „Świętego” rozgrywa się w podwrocławskim Uroczysku, a zbiorowym bohaterem serialu jest barwna lokalna społeczność z sołtysem Białachem, miejscowym rekinem biznesu – Kordasem, proboszczem Wojtalą i sierżantem Żbikowskim na czele. Ton w miasteczku nadają jednak panie, wśród których prym wiodą gospodyni plebanii – Jolanta, oddana pacjentom lekarka – Laura, posterunkowa Magda oraz przebojowe córki Kordasa: Luiza i Tamara.

W nowej serii komediowej produkcji jak zwykle możemy liczyć na liczne zwroty akcji, miłosne perypetie, miejscowe intrygi oraz zabawne sytuacje. Pojawią się także nowe postaci i znane twarze, a wśród nich Rafał Cieszyński w roli Adriana – licealnej miłości Doktor Laury.

Przyjazd Adriana zburzy spokój tytułowego bohatera, sołtysa Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski), którzy stanie się zazdrosny o swoją narzeczoną, Laurę (Anna Iberszer).

Tymczasem Krzysztof Kordas (Michał Milowicz), zdradzony, okradziony i porzucony przez młodą żonę w finale poprzedniego sezonu, teraz postanowi zostać ojcem roku i nadrobić stracony czas, zacieśniając więź z córkami i wdrażając je w rodzinny biznes. W rezultacie Luiza (Klaudia Sokołowska) i Tamara (Kaja Walden) będą musiały przeprowadzić się do Uroczyska i rozpocząć pracę w przetwórni.

Na posterunku policji nadchodzi czas zmian. Podkomisarz Skóra (Joanna Kupińska) po przeszkoleniu podwładnych sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski) – Magdy (Elżbieta Trzaskoś) i Kuby (Mateusz Dymidziuk) – podejmie decyzje personalne. Prywatnie Kubę czeka gorący romans, natomiast Magda ma nadzieję, że po zdemaskowaniu Arlety, w jej związku z Bartoszem (Maciej Brzoska) zapanuje miłosna sielanka.

Duże zmiany szykują się też na parafii. Na razie jednak Ksiądz Wojtala (Sasza Reznikow), Ksiądz Marek (Przemysław Cypryański), Jolanta (Jolanta Niedźwiecka) i Organista Lucjan (Mariusz Gagatek), pochłonięci codziennymi sprawami, niczego się nie spodziewają.

Sprawdź ofertę kanału Super Polsat w PROGRAMIE TV

Do Uroczyska powróci Michał (Mariusz Dzyruk), który z powodu choroby morskiej musiał zrezygnować z rejsu na Karaibach i teraz usycha z tęsknoty za Czarną (Pamela Płachtij). Z kolei Zenek (Tomasz Oświeciński) i Bogna (Olga Szomańska) założą salon piękności, w którym postanowią zatrudnić francuskiego stylistę. Wróbel (Kazik Mazur) zaś będzie usiłował realizować swoje kolejne pomysły na zdobycie pieniędzy i drugiej połówki.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *