Liga Mistrzów 2022/2023 w Telewizji Polskiej

Zaczął się nowy sezon Ligi Mistrzów, najbardziej prestiżowe rozgrywki piłki klubowej na świecie. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy zostanie rozegrana faza grupowa. Telewizja Polska co tydzień w środę będzie transmitować jedno wybrane spotkanie. Już dziś, 7 września od godz. 20:50 TVP1 zaprasza widzów na transmisję meczu FC Barcelona – Viktoria Pilzno. Na stadionie Camp Nou, w barwach FC Barcelona, zagra Robert Lewandowski – bohater jednego z najgłośniejszych transferów tego lata.

Sprawdź godziny transmisji Ligi Mistrzów w PROGRAMIE TV

Ruszył nowy sezon Ligi Mistrzów – przez najbliższe dwa miesiące zostanie rozegrana faza grupowa. Z powodu nietypowego terminu Mistrzostw Świata w Katarze faza grupowa rozgrywek rozpocznie się wcześniej i zakończy już na początku listopada.

O trofeum walczą m.in. zespoły z reprezentantami Polski w swoich składach. Jednak oczy kibiców znad Wisły skierowane są głównie na FC Barcelonę, w której od nowego sezonu gra Robert Lewandowski – bohater jednego z najgłośniejszych transferów tego lata. Nasz reprezentant rozegrał już cztery oficjalne spotkania w lidze hiszpańskiej i od samego początku zachwyca formą – z pięcioma golami na koncie jest współliderem klasyfikacji strzelców.

Oprócz uzyskania drużynowego triumfu w Lidze Mistrzów, Robert Lewandowski walczy również o indywidualne osiągnięcie w rozgrywkach – jest na dobrej drodze do pobicia granicy 100 goli w Champions League. Na razie ma ich 86. Czy dopisze kolejne gole w meczu z Viktorią Pilzno? Czy Polak zdoła dotrzeć do finału, który zostanie rozegrany na Atatürk Olympic Stadium w Stambule?

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Studio przed spotkaniem, prowadzone przez Mateusz Borka, rozpocznie się o godzinie 20:15 w TVP Sport i Internecie. Ekspertami będą: Jakub Wawrzyniak i Robert Podoliński. Transmisja meczu Barcelony z Viktorią w TVP 1, na TVPSPORT.PL, w aplikacji i Smart TV. Komentatorami będą Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow.

Champions League będzie można oglądać w Telewizji Polskiej. Jedno z wybranych środowych spotkań będzie transmitowane w TVP 1 i TVPSPORT.PL (studio oraz skróty spotkań w TVP Sport).

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *