Familijny Piknik z radiową Jedynką w Żarach

W sobotę, 10 września Program 1 Polskiego Radia zaprasza na Familijny Piknik z radiową Jedynką. Impreza odbędzie się w Parku Miejskim w Żarach – start od godz. 11.00. Podczas wydarzenia m.in. występy młodych artystów, audycje plenerowe oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na audycję plenerową „Jedyne takie miejsce” zaprasza Sława Bieńczycka.

Podczas Familijnego Pikniku w Żarach słuchacze mogą liczyć na dobrą zabawę i wiele atrakcji przygotowanych przez zespół radiowej Jedynki oraz spotkać się z prowadzącą audycję „Jedyne takie miejsce”– Sławą Bieńczycką. Najmłodszych uczestników i ich rodziców Polskie Radio Dzieciom zaprasza do wzięcia udziału w specjalnej audycji „Nie – Udana Audycja” (godz. 12.00-13.00), którą poprowadzi Martyna Chuderska.

Tego dnia, w sobotę 10 września, audycję „Muzyczna Jedynka” (godz. 14.00 – 15.00) poprowadzi Robert Kamyk. Od godz. 13.00 Sława Bieńczycka zaprasza do udziału w konkursach dźwiękowych, np. „TAK czy NIE”. Jednym z punktów spotkań ze słuchaczami są wspólne ćwiczenia, które poprowadzi Nicole Kiersnowska. Uczestnicy mogą wziąć udział w porannej gimnastyce „Obudź się” (godz. 11.20), popołudniowych zajęciach „Sprawdź siłę” (godz. 13.45) oraz relaksacyjnych ćwiczeniach „Zregeneruj się” (godz. 14.50).

Na scenie Pikniku wystąpią m.in.: artyści z sekcji wokalnej Żarskiego Domu Kultury, Centrum Uśmiechu oraz zespół Answere.

Podczas Familijnego Pikniku radiowej Jedynki w godz. godz. 11.00 – 16.00 rozegrane zostaną także zawody LASER RUN.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *