„Miłość cię znajdzie!” w ROMANCE TV

W każdy październikowy niedzielny wieczór Romance TV zaprasza na nowy romantyczny cykl pt. „Miłość cię znajdzie!”, przy którym widzowie będą mogli się zrelaksować i przenieść do świata marzeń, pełnego wielkich uczuć i cudownych historii z happy endem. Stacja pokaże premierowo pięć amerykańsko-kanadyjskich filmów obyczajowych, idealnych do oglądania dla całej rodziny.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

W każdą niedzielę miesiąca, od 2 października i zawsze o godz. 20.00 Romance TV zaprasza na telewizyjne premiery w nowym cyklu romantycznym „Miłość cię znajdzie!”. Oglądając każdy z pięciu filmów, widzowie będą się zachwycać nie tylko trzymającymi w napięciu, pełnymi niespodzianek historiami miłosnymi, ale także podziwiać bajkowe krajobrazy słonecznej Kalifornii, białej Alaski, nowoczesnego Nowego Jorku czy bujne parki i ogrody Portland. Co więcej, w filmach zagrali sławni aktorzy, m.in.: Danica McKellar z serialu „Cudowne lata”, William Baldwin z „Plotkary”, Dylan Bruce z „Orphan Black” czy Amy Acker z „W garniturach”.

W pierwszej propozycji filmowej Romance TV pt. „Miłość w akcji” trenerka Kate traci pracę w najlepszym studiu fitnessu w Los Angeles. Zatrudnia ją Sasha, jej najlepsza przyjaciółka. Kate będzie teraz trenować wyjątkowych klientów. Pierwszym jest sławny bohater filmów akcji, Rick Steele, który w ciągu kilku tygodni musi odzyskać formę. Dziewczyna ćwiczy z nim w przepięknych lasach i na zapierających dech w piersi pustyniach. Kilogramów jest coraz mniej, a Kate i Rick są sobie coraz bliżsi…

Kolejny hit filmowy to „Podróż mojego serca”, w którym biolożka Abby leci na Alaskę, żeby odnaleźć kolonię rzadkich orłów. Alice, która jako jedyna widziała te ptaki, chce jej pomóc, ale pod jednym warunkiem. Abby nikomu nie zdradzi, gdzie znajduje się miejsce ich pobytu. Wnuk Alice, Eric, jest przewodnikiem doskonale znającym alaskańskie pustkowia. Abby zaczyna doceniać jego wiedzę i doświadczenie i powoli się w nim zakochiwać. Lecz czy z wzajemnością?

Z kolei w „Nowatorskim romansie” autor bestsellerów, Liam Bradley, ukrywający się pod pseudonimem Gabriel August, poznaje dziennikarkę, Sophie. Sophie ma za sobą nieudany związek ze słynnym sportowcem i za nic w świecie nie chciałaby się znów związać z prominentną osobą. Czy Liam ma u Sophie szansę, jeżeli dziewczyna pozna prawdę o jego pseudonimie?

W „Walentynkach do kwadratu” Helen, zamknięta w sobie florystka, nie ma czasu na miłość. Henry, jej przyjaciel z dzieciństwa zaprasza ją na bal maskowy. Helen jest oczarowana jednym z gości, zamaskowanym Charlesem. Niestety, po balu dziewczyna nie może się niczego dowiedzieć o tajemniczym mężczyźnie. Henry, który skrycie się w niej kocha, pomaga jej odnaleźć Charlesa.

W ostatnią niedzielę października Romance TV zaprasza na film „Kiedy byliście na randce”, w którym Nick i Julia, rozwiedziona od dawna para, przez przypadek umawia się ze sobą na randkę w ciemno. Spotykają się i doznają szoku. Postanawiają czym prędzej zaręczyć się ze swoimi obecnymi partnerami. Okazuje się jednak, że łączące ich wcześniej uczucie nie wygasło do końca… Czy z tej miłości coś jeszcze będzie?

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *