Runda wiosenna T-Mobile Ekstraklasy zagości na antenie TVP1/HD. Podobnie jak na jesieni kibice będą mogli zobaczyć nie tylko wszystkie bramki z każdej kolejki, lecz także dwa najważniejsze mecze.

W każdą sobotę i wtorek (w pierwszej kolejce wiosennej wyjątkowo w środę) będzie emitowany w Jedynce magazyn “T-Mobile Ekstraklasa Gol” – w najlepszej możliwie porze (około godziny 20:00), tuż po “Sporcie” po głównym wydaniu “Wiadomości”. W magazynie będzie można zobaczyć wszystkie bramki z danej kolejki. Raz w miesiącu specjalne wydanie – “T-Mobile Ekstraklasa – podsumowanie miesiąca” (pierwsza emisja w marcu). Bramki zostaną także pokazane w serwisach informacyjnych Telewizji Polskiej: “Sporcie” po “Wiadomościach” (TVP1/HD), “Sport-Telegramie” (TVP2/HD), “Sportowym Wieczorze” i “Sportowej Niedzieli” oraz serwisach sportowych TVP INFO.

Kibice piłkarscy będą mogli zobaczyć także dwa spotkania na otwartej antenie – TVP1/HD. Nie zostały one jeszcze wybrane, bo w zamierzeniu oba transmitowane mecze mają decydować o mistrzostwie Polski – wszystko zależy więc od sytuacji w tabeli pod koniec rundy wiosennej.

Źródło: Telewizja Polska