„TAK” dla Unii Europejskiej na antenie Radia Eska ROCK

24 marca na antenie Radia Eska ROCK rusza specjalna akcja zachęcająca Polaków do świadomego udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Artyści, dziennikarze, politycy i sportowcy – wśród nich: Piotr Rogucki, Maria Czubaszek, Piotr Najsztub, Henryk Wujec, Czesław Lang, Idalia Tomczak, Konrad Olszewski, Bartosz Węglarczyk, Tomasz Bednarek, a także zwykli obywatele będą namawiać do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych w 30-sekundowych spotach, emitowanych na antenie Radia Eska ROCK. Wytłumaczą, dlaczego postanowili oddać swój głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wszystkie działania antenowe będą wspierały aktywności w Internecie.

Spoty, wyprodukowane przez spółkę TIME SA, nadawane będą w Radiu Eska ROCK od 24 marca. Akcja antenowa potrwa do 23 maja, zakończy się zatem tuż przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Kampania jest związana z cykliczną audycją publicystyczną „Parlamentarny Radar” prowadzoną przez Idalię Tomczak i Konrada Olszewskiego, nadawaną w każdą niedzielę o 11:00 na antenie Radia Eska ROCK.

Tematyka programu jest skoncentrowana wokół tegorocznych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Prowadzący wraz z zaproszonymi do studia gośćmi śledzą przygotowania do wyborów w Polsce i za granicą. Gośćmi w programie są m.in. eksperci specjalizujący się w tematyce Unii Europejskiej i europarlamentarzyści, a także przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Źródło: Grupa Radiowa TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *