„Tak to leciało!” wraca do TVP2

Kultowy program „Tak to leciało!” powraca w przebojowej odsłonie! Nowy duet prowadzących, realizacyjny rozmach, atrakcyjne nagrody, emocje sięgające zenitu i największe polskie przeboje wszech czasów! Nowa edycja „Tak to leciało!” na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje we wrześniu.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

„Tak to leciało!” to najbardziej rozśpiewany teleturniej na świecie! Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekstach popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady „im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz”. W nowej edycji zawodnikom akompaniować będzie zespół muzyczny Marcina Urbana. Show poprowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra. Nie zabraknie także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd.

Program „Tak to leciało!” na antenie TVP2 emitowany był między 2008 a 2012 rokiem. Powstało aż 9 edycji i ponad 100 odcinków show. Najpopularniejszy obejrzało 4,1 miliona widzów! Format cieszył się także ogromną popularnością na świecie. Był z powodzeniem realizowany w ponad 25 krajach, m.in.: w USA, Francji, Włoszech, Kanadzie, Indiach, Izraelu, Meksyku, Chile czy w Egipcie.

Zasady gry skonstruowane są tak, by dostarczać maksimum emocji. Uczestnicy mają przed sobą do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich, a następnie wykonuje utwór przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli  uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej. Na poszczególnych etapach gry może skorzystać z „wyjść awaryjnych”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *