„Fajna Polska” w TVP Polonia

TVP Polonia zaprasza na premierę nowego sezonu programu „Fajna Polska”. Paulina Drażba-Kamińska i Przemysław Toczek, gospodarze programu, zabiorą widzów w podróż po najpiękniejszych zakątkach naszego kraju. Emisja pierwszego odcinka w niedzielę, 12 czerwca godz. 15:15 w TVP Polonia i w streamingu.

Sprawdź godziny emisji audycji „Fajna Polska” w PROGRAMIE TV

TVP Polonia już po raz siódmy zaprasza widzów w podróż po Polsce. Paulina Drażba-Kamińska i Przemysław Toczek odwiedzą dziennikarzy z Ośrodków Regionalnych Telewizji Polskiej, którzy oprowadzą ich po swoich regionach.

Oprócz atrakcyjnych miejsc i fascynujących historii ich mieszkańców na widzów czekają filmowe ciekawostki – kulisy powstawania „Kamerdynera”, czy „Noża w wodzie”, jak również spotkania ze znanymi i lubianymi muzykami: Leszkiem Możdżerem, zespołem VOX, Karoliną Lizner, Mają Hyży, czy gitarzystą i kompozytorem – Piotrem Resteckim. Podczas podróży po Polsce prowadzący spotkają również ludzi ze świata kultury i sportu, odwiedzą historyczne obiekty i skosztują regionalnej kuchni. Letnia seria „Fajnej Polski” zacznie się od wizyty na Kaszubach. Widzowie odwiedzą również m. in.: mazurskie kurorty, Podkarpacie oraz Lubelszczyznę. Wakacyjna wędrówka z kamerami „Fajnej Polski” zakończy się na Warmii.

Sprawdź ofertę kanału TVP Polonia w PROGRAMIE TV

Emisja premierowego odcinka cyklu „Fajna Polska” w niedzielę, 12 czerwca o godzinie 15:15 na antenie TVP Polonia oraz w streamingu.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *