Dzień Ojca 2022 w Romance TV

Bycie tatą nie jest łatwe, choć uśmiech i buziak dziecka wynagradzają wszelkie kłopoty. Wiedzą o tym bohaterowie filmów komediowych emitowanych w Romance TV właśnie z okazji Dnia Ojca. W czwartek 23 czerwca stacja zaprasza na dwie premiery telewizyjne, idealne do oglądania całą rodziną.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Będąc ojcem, jest się zawsze na służbie, a taka służba może czasem przebiegać bardzo emocjonalnie, a nawet burzliwie. Czy ojcowie radzą sobie w swojej roli i jakie śmieszne sytuacje wynikają z wychowania dzieci? Bo co się dzieje, kiedy przedszkole w związku z przeglądem technicznym odsyła nagle swoich podopiecznych do domu, albo po latach, w drzwiach nieoczekiwanie stają dorosłe dzieci z walizkami? Czy ojciec sobie z tym poradzi, dowiemy się, oglądając w dzień jego święta dwie zabawne premiery telewizyjne.

W czwartek, 23 czerwca o godz. 20.00 Romance TV zaprasza na film „Na zawsze rodzice”, w którym Anja i Michael cieszą się wolnością i wspólnymi chwilami we dwoje, gdyż ich córka, Stella, dostała świetną pracę za granicą, a syn Niklas odbywa aplikację i zamieszkał w wynajętym pokoju. Jednak zupełnie nieoczekiwanie Niklas prosi ich o tymczasowe lokum, ponieważ wspólnota mieszkaniowa nie przedłużyła z nim umowy. Rodzice, po krótkim namyśle, jak zwykle postanowili mu pomóc. Nie spodziewali się jednak, że razem z Niklasem wprowadzi się jego dziewczyna, Alina. Również „tymczasowo”…

Sprawdź godziny emisji filmu „Na zawsze rodzice” w PROGRAMIE TV

Tuż po tej premierze, Romance TV o godz. 21.55 wyemituje kolejny hit komediowy pt. „Dzieci i inne place budowy”. Gdy nagle zostaje zamknięte przedszkole, Marlena musi bardzo szybko zaadaptować dla córki jeden z pokojów. Ale to nie jest takie proste. Po pierwsze dlatego, że każdy remont – zwłaszcza dla laika – jest wielkim kłopotem, a po drugie dlatego, że jej mąż, Thorsten, wyjeżdża do nowej pracy w Hamburgu, zamiast pomóc żonie. Czy uda mu się wymigać od ojcowskich obowiązków?

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *