Tandem Media oferuje reklamy w Radiu Pogoda

Od 9 listopada 2015 roku klienci zespołu Tandem Media będą mogli skorzystać z nowej oferty sprzedażowej obejmującej reklamy w 4 stacjach nadających pod marką Radio Pogoda w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Radio Pogoda działa od czerwca 2015 roku – to trzecia muzyczna marka Grupy Radiowej Agory.

Tandem Media zaoferuje reklamodawcom możliwość wykupienia reklam w poszczególnych pasmach programowych Radia Pogoda, z których najdroższym jest poranne pasmo nadawane od środy do piątku w godzinach 8:00-10:00. Dodatkowo stacje nadające pod marką Radio Pogoda wejdą w skład pakietu Agora, obejmującego wszystkie stacje Grupy Radiowej Agory. Ceny reklam oferowanych w tym pakiecie zwiększą się o około 8%.

Klienci Tandem Media będą też mogli skorzystać z rozwiązań niestandardowych i innych ofert cross-mediowych uwzględniających Radio Pogoda.

Jesteśmy przekonani, że słuchacze Radia Pogoda – dojrzali, świadomi i często dość zamożni konsumenci – to grupa bardzo atrakcyjna dla marketerów. Profil stacji, łączący rozrywkową muzykę i ciekawe programy, zapewnia świetny kontekst reklamowy tak istotny zwłaszcza dla chętnie sięgających po reklamę radiową firm z sektora handlowego i farmacji – mówi Maciej Moszczyński, dyrektor zarządzający Tandem Media.

W Radiu Pogoda można usłyszeć najpopularniejsze utwory z lat 40., 50. i 60. XX wieku, a także znane i lubiane głosy – Krystynę Loskę, Ksawerego Jasieńskiego, Wojciecha Pijanowskiego, Zygmunta Chajzera i Mariana Dachniewskiego. Program stacji skierowany jest w szczególności do osób w wieku powyżej 50 lat, a jej hasło to „Najpiękniejsze wspomnienia”.

Tandem Media to zespół, który działa w strukturach sprzedażowych Grupy Radiowej Agory. Zajmuje się nie tylko pośrednictwem w sprzedaży czasu antenowego w stacjach radiowych, ale także sprzedażą powierzchni on-screen i off-screen w sieci kin Helios.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *