„Tygodnik.pl” wraca do ramówki TVP Polonia

31 października 2015 roku „Tygodnik.pl”, program publicystyczny podsumowujący najważniejsze wydarzenia społeczno-polityczne, wraca do ramówki TVP Polonia. Gospodarzem programu jest Grzegorz Nawrocki.

Co tydzień autorzy programu wybiorą najważniejsze zagadnienia mijającego tygodnia, kierując się kryterium jego przydatności dla potencjalnego „Kowalskiego” mieszkającego zarówno w Polsce, jak i na obczyźnie. Treść informacji przekazywana będzie w sposób jasny i klarowny, skupiając się na meritum sprawy. Zaproszeni do studia komentatorzy – obserwatorzy życia publicznego, będą prezentować różnice poglądów i punktów widzenia. Podczas trwania programu cały czas czynna będzie linia telefoniczna, dzięki której widzowie będą mogli brać czynny udział w dyskusji. Ponadto przez cały tydzień do dyspozycji widzów będzie także numer telefonu, pod którym zainteresowani mogą zostawiać swoje komentarze i pytania.

„Tygodnik.pl” gości na antenie TVP Polonia od września 2011 roku. Jego gospodarzem niezmiennie pozostaje Grzegorz Nawrocki – dziennikarz specjalizujący się w tematyce międzynarodowej.

„Tygodnik.pl” w każdą sobotę na antenie TVP Polonia, począwszy od 31 października o godzinie 18:50. Powtórki programu w niedzielę o godzinie 6:25 i w poniedziałek o godzinie 11:35.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *