„Taxi Kasa” w Super Polsat


„Taxi Kasa” to nowy teleturniej, który już tej wiosny będzie można zobaczyć na antenie Super Polsat. Uczestnicy programu zamawiają taksówkę i w trakcie podróży mogą wygrać gotówkę, poprawnie odpowiadając na zadawane pytania. W roli kierowcy i prowadzącego „Taxi Kasy” wystąpi Kamil Baleja. Premiera programu już w sobotę, 10 marca, o godzinie 19:30.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Super Polsat

Jadąc „Taxi Kasą” do obranego przez siebie miejsca, uczestnik odpowiada na kolejne pytania z wiedzy ogólnej. Jeśli odpowie poprawnie i dojedzie do celu – wygrywa gotówkę. W trakcie podróży, osoba biorąca udział w programie może raz skorzystać z pomocy przechodniów oraz zadzwonić do znajomego. Niestety, jeśli pasażer „Taxi Kasy”, trzykrotnie odpowie błędnie na zadane pytania, musi wysiąść z taksówki właśnie w tym momencie, a jego nagrodą jest pokonany odcinek trasy. Premierowe odcinki programu od 10 marca, w soboty, o godzinie 19:30. Maksymalna nagroda w programie to 1000 zł. Na uczestników czekają również nagrody-niespodzianki ukryte w bagażniku samochodu.

Program „Taxi Kasa” to polska edycja wielokrotnie nagradzanego, międzynarodowego hitu „Cash Cab”, który dotychczas emitowano w 93 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Niemczech, Rosji, Kanadzie czy Australii.

W roli prowadzącego „Taxi Kasy” wystąpi Kamil Baleja, prezenter Radia Złote Przeboje, wcześniej przez 10 lat związany z radiem RMF FM. Dziennikarz znany jest również widzom Polsatu z takich produkcji jak „Tylko Muzyka. Must be the Music” oraz „Idol”.

To będzie wyjątkowo nieprzewidywalny teleturniej. Uwielbiam programy, w których nawet ja nie wiem, co się za chwilę wydarzy. Uczestnicy będą zaskakiwani od pierwszych chwil. Wspaniałe jest to, że wsiadając do mojej taksówki, zupełnie nie będą się spodziewać, że za chwilę rozpoczną grę o kasę! Takiego programu jeszcze w Polsce nie było! – mówi Kamil Baleja, prowadzący program „Taxi Kasa”.

Super Polsat jest dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. To kanał, który jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *