Cykl „Sobotnia premiera filmowa” na CBS Europa


W marcu w sobotnie wieczory kanał CBS Europa zagwarantuje swoim widzom doskonałą rozrywkę. W ramach cyklu „Sobotnia premiera filmowa” obejrzymy doskonałe komedie w doborowej obsadzie, takie jak m.in. „Kozy” (z Davidem Duchovnym), „Córy Amerykańskich Ravioli” (z Kirsten Dunst), czy „Najlepsza i najmądrzejsza” (z Neilem Patrickiem Harrisem). Na dużą porcję dobrego humoru i filmowych wrażeń kanał CBS Europa zaprasza w pierwsze cztery soboty marca o godz. 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Najlepsza i najmądrzejsza”
Jeff (Neil Patrick Harris) i Sam (Bonnie Somerville) właśnie przeprowadzili się z Delaware do Nowego Jorku. Sam jest podekscytowana nowym życiem na Upper East Side, choć na razie małżonkowie wynajmują tam suterenę. Następnego dnia kobieta rusza na poszukiwanie miejsca w przedszkolu dla ich pięcioletniej córeczki Beatrice (Amelia Talbot). Szybko okazuje się, że prywatne placówki nie są w ich zasięgu – przecież dziecko zapisuje się już w łonie matki! Jednak Sam jest zdeterminowana i zwraca się o pomoc do rezolutnej konsultantki Sue (Amy Sedaris). Kobiety przekonują Jeffa, że osiągnięcie celu wymaga lekkiej modyfikacji faktów. I tak programista komputerowy zostaje… poetą. Niespodziewane pojawienie się nowojorskiego przyjaciela Jeffa, Clarka (Peter Serafinowicz), komplikuje misternie ułożony plan.
Emisja: sobota, 3 marca, godzina 21:00

„Kozy”
Ellis Whitman (Graham Phillips) ma 15 lat i mieszka z matką w Arizonie. Rozwiedziona, zamożna Wendy (Vera Farmiga) wiedzie życie hipiski, wciąż rozpamiętując nieudane małżeństwo z Frankiem (Ty Burrell). Ojciec Ellisa nie interesował się chłopcem, a rolę tę przejął mieszkający w domku przy basenie Goat Man (David Duchovny) – zaprzyjaźniony z Whitmanami hodowca trawki i kóz, z którymi chodzi na długie wycieczki. Kiedy Ellis podejmuje decyzję o wyjeździe do elitarnej Gates Academy na Wschodnim Wybrzeżu, gdzie uczył się jego ojciec, Wendy jest załamana. Chłopak szybko znajduje tam przyjaciół i swoje miejsce, choć tęskni za matką i Goat Manem. Wkrótce odzywa się do niego także dawno niewidziany ojciec.
Emisja: sobota, 10 marca, godzina 21:00

„Córy Amerykańskich Ravioli”
Aby przerwać niestosowny związek z chłopakiem, rodzice Odie (Gaby Hoffmann) decydują się wysłać ją do szkoły z internatem. Nastolatka niechętnie wchodzi w nowe środowisko, lecz wkrótce znajduje przyjaciółki: Verenę (Kirsten Dunst), Tinkę (Monica Keena), Momo (Merritt Wever) i Tweety (Heather Matarazzo). Dziewczyny tworzą tajny klub, który nazywają Córy Amerykańskich Ravioli. Ambitne, sprytne i zwariowane co chwila podpadają dyrektorce, pannie McVane (Lynn Redgrave). Jednak gdy okazuje się, że zarząd stawia na koedukację i decyduje o połączeniu placówki z elitarną szkołą dla chłopców, dziewczęta postanawiają walczyć o niezależność.
Emisja: sobota, 17 marca, godzina 21:00

„Na deser”
Marco Poloni pracuje w rodzinnej piekarni w Bronksie, ale jego prawdziwą pasją jest cukiernictwo. Biznes założony przez jego nieżyjącego ojca oraz stryja Fabrizia nie idzie najlepiej, a rodzina dostaje propozycję sprzedaży piekarni sieciówce z donatami. Marco wpada na pomysł, by wystartować w prestiżowym konkursie dla cukierników, w którym główną nagrodą jest 250 tys. dolarów. Zaprasza do współpracy uznaną nowojorską cukierniczkę Grace Carpenter. Choć początkowo niechętna, kobieta zgadza się stworzyć z Polonim drużynę. Zasada jest jedna: nie rozmawiają o sprawach prywatnych, tylko razem pracują. Lecz czy uda im się rozdzielić namiętność w kuchni i w życiu?
Emisja: sobota, 24 marca, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *