Telenowela „Kobieta w lustrze” od 7 lutego w TV Puls

Już 7 lutego TV Puls rozpocznie emisję popularnej kolumbijskiej telenoweli „Kobieta w lustrze”. Jej bohaterką jest młoda, niezbyt urodziwa dziewczyna Juliana. Pewnego dnia otrzymuje magiczne lustro, które pozwala jej przemieniać się w prawdziwą piękność. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 14:30 w TV Puls.

Telenowela „Kobieta w lustrze” to współczesna wersja bajki o Kopciuszku. Dwudziestoletnia Juliana ma trudną sytuację życiową. W dodatku, nie jest uważana za atrakcyjną kobietę. Marzy jednak o prawdziwej miłości. To wszystko przerasta ją do tego stopnia, że postanawia popełnić samobójstwo. Wtedy ukazuje się jej zmarła ciotka Mercedes i przekazuje jej magiczne lustro, dzięki któremu za dnia może zmienić się w zjawiskową kobietę, lecz w nocy powraca do swojej dawnej postaci. W ten sposób Juliana zmienia się w piękną Maritzę i rozpoczyna pracę w firmie Mutti. Tam musi stawić czoła zazdrości współpracowników i rozmaitym intrygom. Zakochuje się także w synu właściciela – Marcosie. Czy uda się jej zdobyć wszystko o czym niegdyś marzyła?

Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 14:30 w TV Puls, a od 10 lutego będzie emitowany również w PULS 2.

TV Puls wyemituje wszystkie sto pięćdziesiąt jeden odcinków serialu „Kobieta w lustrze”.

„Kobieta w lustrze”

Premiera:
TV Puls: piątek, 7 lutego, godzina 14:30
PULS 2: poniedziałek, 10 lutego, godzina 19:00

Emisja:
TV Puls: poniedziałek-piątek, godzina 14:30
PULS 2: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *