Telenowela „Zbuntowany anioł” w TV Puls

W poniedziałek 8 maja TV Puls rozpocznie emisję argentyńskiej telenoweli „Zbuntowany anioł”. W roli głównej – Natalia Oreiro, której rola Milagros przyniosła międzynarodową popularność, a serialowy przebój „Cambio Dolor” w jej wykonaniu nuciły rzesze fanów.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

Zakazana miłość Milagros i Ivo, głównych bohaterów telenoweli „Zbuntowany anioł”, od prawie 20 lat gromadzi przed telewizorami całe rodziny. Serial stał się światowym i telewizyjnym fenomenem, gdy miliony widzów z 30 krajów – od Argentyny, przez Grecję, aż po Stany Zjednoczone, Filipiny i Izrael – śledziły z zapartym tchem losy pięknej Milagros i jej ukochanego Ivo di Carlo.

W poniedziałek 8 maja o 13:50 TV Puls rozpocznie emisję tej niepowtarzalnej telenoweli, pokazując codziennie od poniedziałku do piątku po dwa odcinki.

Buenos Aires. Milagros to piękna, młoda i pełna pasji dziewczyna. Właśnie kończy 18 lat i musi opuścić klasztor, gdzie trafiła jako dziecko. Podejmuje posadę służącej w zamożnej rodzinie Di Carlo. Tam zakochuje się w Ivo, synu swojego pracodawcy. Ich zakazane uczucie stanie się początkiem szeregu nieprzewidzianych zdarzeń i na zawsze odmieni los Milagros…

„Zbuntowany anioł”

Emisja: poniedziałek-piątek, od 8 maja, godzina 14:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *