Telewizja Polsat zaprezentowała serial „Powiedz TAK!” (zdjęcie)

Kto zagra w nowym serialu Telewizji Polsat? 1 marca 2016 roku na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial „Powiedz TAK!”, w którym główne role zagrają: Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki i Mikołaj Roznerski.

16 lutego br. w Warszawie odbyła się konferencja prasowa serialu, na której pojawili się kluczowi aktorzy serialu: Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki, Mikołaj Roznerski, Sylwia Gliwa, Maria Pakulnis, Cezary Pazura, Robert Wabich, Marta Dąbrowska, Tamara Arciuch oraz Weronika Rosati.

polsatpowiedztak

„Powiedz TAK!” to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej. Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne, spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby wspaniale przeżyli swój najpiękniejszy dzień w życiu. Sęk w tym, że ona sama też marzy o prawdziwej, romantycznej miłości, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki. W każdym odcinku pojawią się nowi bohaterowie – klienci firmy Basi – przyszłe młode pary i ich życiowe historie. W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.

„Powiedz TAK!”

Premiera: wtorek, 1 marca, godzina 21:30

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *