Telewizja Puls przedłuża współpracę brokerską z TVN Media

Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i PULS 2, oraz TVN Media podpisały umowę o współpracy w zakresie sprzedaży czasu reklamowego w 2016 roku.

Od 1 stycznia 2016 roku TVN Media, w ramach Premium TV, będzie kontynuować współpracę na wyłączną reprezentację handlową Telewizji Puls w zakresie sprzedaży spotów reklamowych. Na mocy umowy Premium TV posiada też wyłączność agencyjną na sprzedaż sponsoringu w TV Puls i PULS 2 – w obu kanałach Telewizji Puls. Umowę podpisano na rok.

Cieszymy się, że będziemy kontynuować owocną dla obu stron współpracę z TVN Media również w 2016 roku. Naszym priorytetem było wybranie takiej oferty, która zapewni kanałom TV Puls i PULS 2 optymalne warunki do ich dalszego rozwoju, dlatego po skrupulatnej analizie wszystkich złożonych ofert zdecydowaliśmy się na dalszą współpracę z brokerem, który nam to gwarantuje – komentuje Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Z Telewizją Puls pracujemy od 5 lat, w trakcie których udowodniliśmy, że strategię sprzedaży, ofertę produktową, jak i kompetencje brokerskie Premium TV wyróżnia najwyższa jakość. Przekłada się to na długookresową i efektywną współpracę zarówno dla nadawcy, reklamodawców, jak i TVN Media. W tym okresie wspólnie udało nam się wypromować na rynku reklamy segment nowych kanałów ogólnopolskich, w którym Telewizja Puls jest liderem pod względem oglądalności, a TVN Media pod względem oferty reklamowej. Kolejny, szósty rok współpracy to dalszy rozwój naszej kompleksowej oferty reklamowej o ugruntowanej przewadze konkurencyjnej na rynku – powiedział Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN i Dyrektor Generalny TVN.

Źródło: Telewizja Puls / TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *