Telewizja Puls z najwyższymi udziałami w 2016 roku

W niedzielę, 6 marca 2016 roku, Telewizja Puls jako nadawca osiągnęła najlepszy w ostatnim półroczu wynik dzienny – 8,6% (SHR%, All 16-49) udziału w rynku telewizyjnym i 15,42% w Naziemnej Telewizji Cyfrowej w tej samej grupie wiekowej. Był to jednocześnie najlepszy dzienny wynik Telewizji Puls w bieżącym roku.

W niedzielę, 6 marca 2016 roku, najlepszy dzienny wynik w tym roku uzyskał kanał TV Puls osiągając 6,01% (SHR%, All 16-49) udziału w rynku telewizyjnym, a udział stacji wśród widzów Naziemnej Telewizji Cyfrowej wyniósł 8,71% (SHR%, DVB-T 16-49), co zagwarantowało jej wysoką, trzecią pozycję wśród wszystkich dostępnych kanałów DVB-T. Kanał PULS 2 tego samego dnia miał udział w rynku Naziemnej Telewizji Cyfrowej na poziomie 6,71% (SHR%, DVB-T 16-49).

W niedzielę, 6 marca, w ofercie programowej TV Puls znalazły się m.in. tak pozycje programowe, jak: filmy „Plan ucieczki” z Sylvestrem Stallone’em i Arnoldem Schwarzeneggerem i „Na krawędzi” z udziałem Sylvestra Stallone’a i Johna Lithgowa oraz serial „Wikingowie”.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *