Telewizja Puls z własnym serwisem VOD (grafika)

PlayPuls – tak nazywa się serwis VOD Telewizji Puls, który daje widzom bezpłatny dostęp do rozrywki. Na początek PlayPuls zaoferuje kilkaset odcinków programów, a wraz ze startem jesiennej ramówki pojawią się m.in. takie serialowe hity, jak „Hannibal”, „American Horror Story”, „Spartakus: Krew i piach” oraz „The Walking Dead”.

PlayPuls (playpuls.pl) jest platformą VOD typu „free VOD”, która daje widzom bezpłatny dostęp do rozrywki w wybranym przez nich czasie. Dzięki PlayPuls widzowie mogą oglądać produkcje własne Telewizji Puls, animacje z pasma Junior TV, seriale, dokumenty oraz programy rozrywkowe. Na początek PlayPuls zaoferuje kilkaset odcinków programów, ale oferta znacznie się poszerzy wraz ze startem jesiennej ramówki nadawcy. Wraz z nią w PlayPuls pojawią się m.in. takie hity serialowe, jak „Hannibal”, „American Horror Story”, „Spartakus: Krew i piach” oraz „The Walking Dead”. Produkcje własne stacji będą dostępne na platformie bezpłatnie przez cały czas, natomiast niektóre pozycje programowe zakupione od innych dystrybutorów znajdą się w ofercie przez określony czas po emisji w kanałach Telewizji Puls (model Catch Up TV). Na początek nadawca udostępni platformę na komputery PC/MAC, telefony z systemem Android i iOS oraz tablety. Uruchomienie PlayPuls to kolejny etap realizacji strategii nadawcy polegającej na zwiększaniu obecności marek TV Puls i PULS 2 w Internecie.

Ciężko nad tym pracowaliśmy i tym bardziej cieszymy się z uruchomienia naszego własnego serwisu VOD PlayPuls. Jesteśmy w pełni świadomi, że model konsumpcji treści telewizyjnych się zmienia, dlatego chcemy być obecni z naszą ofertą programową we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji kontentu – mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls sp. z o.o.

tvpulsplayplus

Wcześniej Telewizja Puls współpracowała w zakresie VOD z platformą ipla.

 

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *