Tenisowy turniej THIEM’S 7 na żywo tylko w Eurosporcie

Od wtorku Eurosport będzie transmitował mecze tenisowego turnieju THIEM’S 7, który zostanie rozegrany w Kitzbuehel w Austrii. Widzowie będą mogli podziwiać w akcji takie gwiazdy jak Dominic Thiem, Matteo Berrettini czy Roberto Bautista Agut.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Eurosport 1

Organizatorem turnieju w Kitzbuehel jest trzeci zawodnik rankingu ATP Dominic Thiem. Obok Austriaka do rywalizacji staną między innymi Matteo Berrettini, Roberto Bautista Agut, Andriej Rublow i Karen Chaczanow,. Zawodnicy będą grać na twardych kortach, a mecze będą odbywać się od 7 do 11 lipca. Spotkania tenisowych gwiazd pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player.

Bardzo się cieszę, że ponownie spotkam się z innymi zawodnikami, których w większości nie widziałem od marca. Nie mogę się tego doczekać – powiedział Dominic Thiem.

W ostatnich tygodniach Eurosport pokazywał na żywo wiele turniejów pokazowych na czele z kończącym się w nadchodzący weekend Ultimate Tennis Showdown Patricka Mouratoglou. To znakomity przedsmak zbliżających się wielkimi krokami najważniejszych turniejów w tenisowym kalendarzu, które w całości pokaże wyłącznie Eurosport. Od 31 sierpnia do 13 września najlepsze tenisistki i najlepsi tenisiści świata będą rywalizować w US Open, a od 27 września do 11 października w Roland-Garros.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *