„The Happos Family” – nowy serial Boomeranga

Na kanale Boomerang pojawi się rodzina sympatycznych, niebieskich zwierzaków. Do grona uwielbianych przez dzieci postaci takich jak królik Bugs, Scooby Doo, Tom i Jerry czy Królikula dołączą bohaterowie nowego serialu – „The Happos Family”. Premierowe odcinki zupełnie nowej animacji ruszają już 10 października 2016 roku.

W europejskim parku safari żyje rodzina hipopotamów. Za dnia taplają się w błocie, leniuchują przy bajorku i śpią w cieniu drzew, podczas gdy przejeżdżający przez park goście robią im zdjęcia. Jednak, gdy tylko brama zamyka się za ostatnim opuszczającym safari samochodem, hipopotamy budzą się z letargu, wyskakują z błota i przebierają się w wystrzałowe stroje. Co wieczór rozkręcają się szalone i zwariowane hipopotamowe przygody.

Każdy z dwudziestu odcinków serialu skupia się na jednym z gromady różnorodnych i barwnych hipopotamów. Wśród nich jest przebrany w strój kosmonauty wielbiciel kosmicznych podróży, śmiały kaskader wyposażony w specjalny kostium i ochronny kask, zawsze gotowy na imprezę fan tanecznych rytmów, a nawet wielbiciel baletu i Bollywood. Każdy dwuminutowy epizod gwarantuje mnóstwo dobrego humoru i całą masę sytuacyjnych żartów.

Premiera „The Happos Family” w poniedziałek, 10 października o godzinie 17:45. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:45, tylko na antenie kanału Boomerang.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *