Od października 2016 roku stacja Paramount Channel HD prezentuje nową, dynamiczniejszą oprawę wizualną oraz zaprasza widzów na najlepsze hity filmowe w jesiennej kampanii promocyjnej. Dodatkowo stacja poszerzyła swoją dostępność dla abonentów operatora UPC. Paramount Channel HD, który jest częścią pakietu “Max” jest obecnie dostępny również w pakiecie “Select”.

Nowa oprawa jest bardziej dynamiczna i zwraca uwagę widzów na poszczególne pozycje programowe stacji. W nowoczesnych animacjach stacja odwołuje się do swojego rodowodu Paramount i przedstawia najnowsze produkcje w świeżym wydaniu.

Dodatkowo stacja poszerzyła swoją dostępność dla abonentów operatora UPC. Paramount Channel HD, który dotychczas był dostępny w pakiecie “Max” jest obecnie dostępny również w pakiecie “Select” na pozycjach 483 (Mediabox) i 205 (Horizon/Kaon). Dzięki temu kanał dociera obecnie do blisko miliona abonentów Telewizji Cyfrowej UPC.

Jesienią na antenie Paramount Channel HD widzownie zobaczą takie hity jak “Złap mnie jeśli potrafisz” z Tomem Hanksem i Leonadro Di Caprio, “G. I. Joe: Czas Kobry”, czy “Legenda telewizji” z Willem Farellem i Stevem Carellem. W ofercie stacji znalazły się również ciekawe propozycje dla najmłodszych widzów. Od poniedziałku do piątku od godziny 8:15 do 9:30 emitowane się najlepsze animacje, takie jak “Potwory kontra obcy”, “Pingwiny z Madagaskaru” i “Kung Fu Panda”. Urozmaiceniem oferty programowej są sobotnie bloki tematyczne, w których na widzów czekają m. in. wybrane filmy z udziałem Toma Cruise’a, Johna Travolty. W październiku stacja przygotowała dodatkowo halloweenowy maraton kultowych horrorów z serii “Piątek 13-go”.

Źródło: VIMN Polska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0