Paramount Channel HD z nową oprawą i większą dostępnością

Od października 2016 roku stacja Paramount Channel HD prezentuje nową, dynamiczniejszą oprawę wizualną oraz zaprasza widzów na najlepsze hity filmowe w jesiennej kampanii promocyjnej. Dodatkowo stacja poszerzyła swoją dostępność dla abonentów operatora UPC. Paramount Channel HD, który jest częścią pakietu „Max” jest obecnie dostępny również w pakiecie „Select”.

Nowa oprawa jest bardziej dynamiczna i zwraca uwagę widzów na poszczególne pozycje programowe stacji. W nowoczesnych animacjach stacja odwołuje się do swojego rodowodu Paramount i przedstawia najnowsze produkcje w świeżym wydaniu.

Dodatkowo stacja poszerzyła swoją dostępność dla abonentów operatora UPC. Paramount Channel HD, który dotychczas był dostępny w pakiecie „Max” jest obecnie dostępny również w pakiecie „Select” na pozycjach 483 (Mediabox) i 205 (Horizon/Kaon). Dzięki temu kanał dociera obecnie do blisko miliona abonentów Telewizji Cyfrowej UPC.

Jesienią na antenie Paramount Channel HD widzownie zobaczą takie hity jak „Złap mnie jeśli potrafisz” z Tomem Hanksem i Leonadro Di Caprio, „G. I. Joe: Czas Kobry”, czy „Legenda telewizji” z Willem Farellem i Stevem Carellem. W ofercie stacji znalazły się również ciekawe propozycje dla najmłodszych widzów. Od poniedziałku do piątku od godziny 8:15 do 9:30 emitowane się najlepsze animacje, takie jak „Potwory kontra obcy”, „Pingwiny z Madagaskaru” i „Kung Fu Panda”. Urozmaiceniem oferty programowej są sobotnie bloki tematyczne, w których na widzów czekają m. in. wybrane filmy z udziałem Toma Cruise’a, Johna Travolty. W październiku stacja przygotowała dodatkowo halloweenowy maraton kultowych horrorów z serii „Piątek 13-go”.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *