The Masters w darcie na antenie Sportklubu

Prestiżowy turniej, w którym udział bierze 16 najlepszych darterów na świecie. Tradycyjnie organizowany jest w Milton Keynes, a w tym roku obszerne relacje z imprezy przeprowadzi Sportklub. Na żywo od 31 stycznia do 2 lutego.

Sprawdź godziny transmisji The Masters w darcie w PROGRAMIE TV

The Masters to impreza stosunkowo młoda, bo rozgrywana zaledwie od 2013 roku, z racji swojego formatu, puli nagród i gwiazd pojawiających się na starcie, już od pierwszej edycji zyskała jednak status jednej z najważniejszych w sezonie. Choć nie zdobywa się w niej punktów rankingowych, w zmaganiach w Marshall Arenie uczestniczy absolutna czołówka. Nie inaczej będzie i w tym sezonie.

Formuła tegorocznych zmagań nie różni się od tych sprawdzonych w latach poprzednich. I tak turniejowa jedynka w swoim pierwszym spotkaniu zmierzy się z rankingową szesnastką, dwójka z piętnastką itd. W piątek 31 stycznia i dzień później, w sobotę, odbędą się wszystkie mecze 1/8 finału. Ćwierćfinały, półfinały i finał zaplanowano z kolei na niedzielę 2 lutego. Wszystkie mecze turnieju widzowie w naszym kraju zobaczą na żywo wyłącznie w Sportklubie.

Najwyżej rozstawionym zawodnikiem w imprezie jest Michael van Gerwen, który w Milton Keynes powalczy o szósty z rzędu triumf w tych zawodach. „Mighty Mike” jest oczywiście najbardziej utytułowanych darterem w historii tej imprezy, dość powiedzieć, że poza nim z triumfu w The Masters cieszyli się jeszcze jedynie Phil Taylor, który zakończył już profesjonalną karierę oraz James Wade. Anglik to zresztą także ubiegłoroczny finalista tego imprezy, w decydującym meczu wyraźnie przegrał jednak wówczas z van Gerwenem 5:11.

Sprawdź ofertę kanału Sportklub w PROGRAMIE TV

Wszystkie mecze turnieju na żywo wyłącznie w Sportklubie. Transmisje od 31 stycznia do 2 lutego codziennie o godz. 20.00.

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *