„THE ULTIMATE FIGHTER” na Extreme Sports Channel

21 kwietnia 2016 roku Extreme Sports Channel rozpocznie emisję „The Ultimate Fighter”, amerykańskiego reality show koprodukowanego przez UFC, największą na świecie federację MMA. Jedną z dwóch trenerek najnowszego sezonu „The Ultimate Fighter” będzie mistrzyni świata UFC, Joanna Jędrzejczyk.

23. edycja „The Ultimate Fighter” będzie trzecim sezonem programu pokazywanym na Extreme Sports Channel od czasu podpisania przez kanał umowy z UFC. Joanna Jedrzejczyk oraz jej rywalka, Brazylijka Cláudia Gadhelha, przez 12 tygodni trenować będą młodych adeptów mieszanych sztuk walki. Najlepszy z uczestników „The Ultimate Fighter”, a co za tym idzie zwycięzca programu, podpisze prestiżowy kontrakt z UFC.

Najczęściej „The Ultimate Fighter” kończy się starciem trenerów przeciwnych drużyn, tak będzie również w tym przypadku. Pojedynek przejdzie jednak do historii, ponieważ zawodniczki po raz pierwszy na zakończenie „TUF” zawalczą o mistrzowski pas. Walka odbędzie się 8 lipca w Las Vagas, zaś Extreme Sports Channel, jako jedyny kanał w Polsce, pokaże transmisję z tego starcia.

Premierowe odcinki serii od 21 kwietnia w każdy czwartek o godzinie 21:00 wyłącznie na Extreme Sports Channel. Powtórki w piątki o godzinie 22:00, w soboty o północy oraz w środy o godzinie 21:00.

Extreme Sports Channel poświęcony jest najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. Kanał pokazuje trzymające w napięciu dokumenty oraz relacje z porywających sportowych wydarzeń i mistrzostw. Extreme Sports Channel to także jedyny kanał w Polsce, na którym można oglądać na żywo wszystkie gale UFC oraz materiały archiwalne tej największej na świecie federacji MMA.

Źródło: AMC Networks International

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *