2. sezon „Transformers: Robots in Disguise” w Cartoon Network

Szalone walki i nieoczekiwane zwroty akcji – na fanów „Transformers: Robots in Disguise” czekają zupełnie nowe odcinki serialu. 30 kwietnia na antenie Cartoon Network premiera drugiego sezonu historii o walecznych robotach chroniących Ziemię przed złem.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Sideswipe, Strongarm, Grimlock i Fixit to cztery odważne Autoboty dowodzone przez zaprawionego w bojach weterana Bumblebee. Celem drużyny jest obrona naszej planety przed intrygami złych i podstępnych Decepticonów. W walce bohaterowie będą polegać na swoich niszczycielskich mocach oraz pomocnych wizjach od lidera Autobotów – znanego wszystkim fanom serii Optimusa Prim’a.

W premierowych odcinkach drugiego sezonu serialu widzów czeka kontynuacja dramatycznych wydarzeń z poprzedniej serii. Osłabiony Optimus Prime na skutek podstępnej intrygi Decepticonów zostaje całkowicie pozbawiony swoich mocy. Bohaterowie będą zmuszeni udać się na koło podbiegunowe, gdzie pojawiło się zupełnie nowe zagrożenie – potężny Decepticon Overload. Nowy wróg chce zemścić się na Optimusie, który kilka lat wcześniej pokonał go w walce.

„Transformers: Robots in Disguise”, II sezon

Premiera: sobota, 30 kwietnia, godzina 20:30

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *