„The Walking Dead” powróci z 11. sezonem i Lauren Cohan

Producenci The Walking Dead ogłosili 11. sezon serii. To nie koniec dobrych wiadomości. W kolejnej odsłonie Lauren Cohan, wcielająca się w postać Meggie Greene, powróci do stałej obsady.

Sprawdź godziny emisji serialu „The Walking Dead” w PROGRAMIE TV

Na zakończonym właśnie New York Comic Con w obecności ponad 5 tys. fanów potwierdzono zamówienie 11. sezonu serialu The Walking Dead, a także powrót Lauren Cohan, odtwórczyni ulubienicy fanów Maggie Greene, która w nowym sezonie ma dołączyć do stałej obsady. Producenci wykonawczy The Walkig Dead, Scott M. Gimple i Angela Kang, podzielili się nowinami na corocznym panelu serialu na NYCC i zaskoczyli fanów, zapraszając na scenę LaurenCohan, aby dołączyła do reszty obecnych na konwencie aktorów. Informacja o przedłużeniu serii została wyjawiona w weekend przed premierą 10. sezonu.

Od dziesięciu sezonów The Walking Dead pozostaje najwyżej ocenianym serialem emitowanym przez telewizję kablową wspieraną reklamami. Seria wykreowała wciąż rozszerzające się uniwersum, rozwijane w spin-offach Fear the Walking Dead, nowym dziele od Scotta M. Gimple’a i uznanego scenarzysty i producenta Matta Negrete’a, jak również we wciąż niezatytułowanym filmie pełnometrażowym (nazwanym roboczo The Walking Dead Movie) z udziałem Andrew Lincolna, wyprodukowanym we współpracy z Universal i Skybound Entertainment.

The Walking Dead objawiło się dekadę temu jako serial gatunkowy, którego bohaterowie obdarzeni byli głębią charakterystyczną dla dramatów – powiedziała Sarah Barnett, Prezes AMC Networks Entertienment Group & AMC Studios – A teraz, 10 lat później, dzięki wspaniałej Angeli Kang, wyznaczającej kierunek produkcji, i jednej z najbardziej utalentowanych ekip aktorskich, jakie można oglądać w telewizji, serial wciąż nabiera kreatywnego rozmachu, a krytycy i widownia doceniają kolejne jego odsłony. Z najwyższą przyjemnością witamy z powrotem w ekipie Lauren Cohan. Znaczyła ona bardzo wiele dla serialu i dla rzeszy oddanych fanów na całym świecie, których w nadchodzących miesiącach czeka fantastyczna przygoda.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

The Walking Dead to ekranizacja kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana wydawanego przez Image Comics, który opowiada historię rozgrywającą się na przestrzeni miesięcy i lat w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Fabuła opiera się na losach garstki ocalałych, którzy wędrują w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca do życia. Producentami wykonawczymi serialu są: Scott M. Gimple, showrunnerka Angela Kang, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Dave Alpert, Greg Nicotero, Joseph Incaprera i Denise Huth. W serialu występują: Norman Reedus, Melissa McBride, Danai Gurira, Josh McDermitt, Christian Serratos, Jeffrey Dean Morgan, Ross Marquand, Khary Payton, Seth Gilliam, Avi Nash, Callan McAuliffe, Cooper Andrews, Eleanor Matsuura, Nadia Hilker, Cailey Fleming, Samantha Morton, Ryan Hurst, Cassady McClincy i Lauren Ridloff.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *