Bohaterowie Ninjago powracają – premiera nowego sezonu w Cartoon Network

Nadchodzi premiera nowego sezonu „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”! Cartoon Network zaprasza widzów do śledzenia losów mitycznego świata wojowników LEGO już od 14 października. Jakie pojedynki tym razem stoczą uczniowie Mistrza Wu? Odpowiedź już tej jesieni.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Jedenasty sezon kultowej serii z przygodami Ninjago rozpoczną odcinki pełne emocjonujących pojedynków. Mistrz Wu da młodym Ninja nauczkę za leniwienie się w jacuzzi i wystawi ich na kilka prób. By dowieść swojej odwagi i umiejętności bohaterowie staną do walki z nietypowym przeciwnikiem – elektrycznym kurczakiem. Zmierzą się też z wyjątkowymi zasadzkami, a wśród nich drzwi pułapka, wyzwanie z rzutkami, test sprawnościowy na dachu klasztoru, a nawet starcie z samym mistrzem.

Kiedy indziej adepci starożytnej sztuki walki Spinjitzu będą poszukiwać nowych konkurentów. W tym celu nawiążą współpracę z Policją Ninjago City. Jednak zadania jakie otrzymają będą bardzo odbiegać od ich codziennych treningów. Czy Kai, Cole, Jay, Zane i inni poradzą sobie z uratowaniem kota, wysprzątaniem posterunku czy segregacją dokumentów? Widzowie dowiedzą się już niebawem.

Nowy sezon „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu” ukaże się już 14. października! Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

One Comment on “Bohaterowie Ninjago powracają – premiera nowego sezonu w Cartoon Network”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *