Thriller „Signos – spod znaku zemsty” w TNT

Spokój w małym, argentyńskim miasteczku burzy brutalna zbrodnia. Mordercą jest miejscowy lekarz, który realizuje swój plan zemsty na ludziach, którzy przed laty przyczynili się do nieszczęścia jego matki. Swoje ofiary dobiera według znaków zodiaku. Premiera mrocznego thrillera „Signos – spod znaku zemsty” w czwartek, 24 listopada 2016 roku, na antenie TNT.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TNT

Antonio Cruz jest lekarzem w małym miasteczku w Argentynie. Przed laty jego matka potrzebowała pomocy, jednak spotkała się z obojętnością mieszkańców. Teraz Antonio postanawia zemścić się na wszystkich, którzy jej wtedy nie pomogli. Kolejne ofiary wybiera kierując się astrologią.

Do pierwszej zbrodni dochodzi, gdy wszyscy przygotowują się do wielkiego, dorocznego święta religijnego. Brutalne, podwójne morderstwo wstrząsa miastem tym bardziej, że wśród ofiar jest miejscowy ksiądz. Rozpoczyna się śledztwo, które prowadzi komisarz Maria Laura, prywatnie siostra Antonia. Poruszeni mieszkańcy będą chcieli szukać mordercy na własną rękę, ale w tym samym czasie dojdzie do kolejnego zabójstwa. Maria Laura niemal od razu dostrzeże powiązanie pomiędzy morderstwami i horoskopem. Będzie chciała jak najszybciej dotrzeć do sprawcy, by zapobiec kolejnym zbrodniom.

Premiera nowego thrillera „Signos – spod znaku zemsty” w czwartek, 24 listopada, na antenie TNT. Emisja w każdy czwartek o godzinie 22:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *