Tiger Woods z synem w Golf Channel Polska

Golfowy rok 2020 kończy się prawdziwą, unikatową perełką – turniejem PNC Championship. Do występu dopuszczeni są jedynie zwycięzcy zawodów wielkoszlemowych, a rywalizacja odbywa się w duetach rodzinnych. Po raz pierwszy w turnieju weźmie udział legenda golfa Tiger Woods, w drużynie ze swoim synem – Charliem. Transmisja w Golf Channel Polska.

Sprawdź ofertę kanału Golf Channel Polska w PROGRAMIE TV

Już jako dziecko, Tiger Woods pokazywał swoje umiejętności w programach telewizyjnych oraz na polach golfowych. Teraz, pierwszy raz świat będzie miał okazję przekonać się czy talent po wielkim ojcu odziedziczył 11-letni syn – Charlie. Po mediach społecznościowych krążyły już filmiki ukazujące jego piękny swing podczas turniejów juniorskich. Czas na większe wyzwanie.

PNC Championship (dawniej Father/Son Challenge) to turniej, w którym uczestniczyć mogą jedynie zwycięzcy zawodów wielkoszlemowych oraz The PLAYERS Championship. W przeszłości triumfowali w nim m.in. Jack Nicklaus, Bernhard Langer, Raymond Floyd oraz Davis Love III. W tym roku udział potwierdzili już: John Daly z synem, Justin Thomas z ojcem, Jim Furyk z synem, Matt Kuchar z synem, Lee Trevino z synem, a także jedyna kobieta w stawce: legendarna szwedzka golfistka Annika Sorenstam z ojcem.

Źródło: Golf Channel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *