TOK FM z nowościami na wiosnę 2016

Premierowe programy Mikołaja Lizuta, Tomasza Stawiszyńskiego i Wojciecha Orlińskiego, a także nowy cykl historyczny – to propozycje z nowej, wiosennej ramówki Radia TOK FM. Już w poniedziałek, 29 lutego 2016 roku, słuchacze stacji będą mogli zapoznać się z pierwszymi nowościami, a także dowiedzieć więcej o gospodarce i sporcie w dodatkowych wydaniach informacyjnych podsumowujących dzień.

W poniedziałek, 29 lutego o godzinie 12:00, na antenie Radia TOK FM zadebiutuje nowy program Mikołaja Lizuta „A teraz na poważnie”. Będą w nim komentowane sprawy bieżące: polityka, życie społeczne, kultura. Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-12:40.

Jestem niezwykle podekscytowany, to wymarzone czasy dla dziennikarza – mówi Mikołaj Lizut, wieloletni współpracownik Radia TOK FM, autor kilku sztuk teatralnych i książek oraz laureat nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego za nadany w TOK FM reportaż radiowy.

We wtorki w godzinach 14:40-15:00 w TOK FM pojawi się nowa audycja Tomasza Stawiszyńskiego – felieton „Kwadrans filozofa”. Natomiast w niedziele w godzinach 13:00-14:00 Tomasz Stawiszyński w programie „Godzina filozofów” będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi.

Filozofia jest nie tylko w książkach. Jest też w gazetach, telewizji i na Facebooku. W politycznych kłótniach i medycznych diagnozach – mówi Tomasz Stawiszyński. Współpracował on wcześniej z TVP Kultura i RDC, był również redaktorem działu kultura w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz szefem działu krajowego i działu publicystyki w „Newsweeku”.

Nowy cykl historyczny pod redakcją Macieja Głogowskiego będzie miał swoją premierę w Radiu TOK FM w niedzielę, 6 marca. Co tydzień, w godzinach 19:00-20:00 słuchacze stacji będą mogli poznać bliżej fragment historii naszego kraju przez pryzmat wydarzeń i ich bohaterów. Do współprowadzenia programu Maciej Głogowski zaprosił dziennikarzy Radia TOK FM.

Piątkowy Salon Radia TOK FM – „Piąteczek”, nadawany w godzinach 20:00-21:00, poprowadzi Wojciech Orliński, który zastąpi Stefana Bratkowskiego. Natomiast o godzinie 15:00 co piątek będzie można słuchać programu „Światopogląd” Agnieszki Lichnerowicz (dotąd nadawany był w tym paśmie od wtorku do czwartku).

Dodatkowo od poniedziałku do piątku Radio TOK FM będzie podsumowywać gospodarcze wiadomości dnia w specjalnym wydaniu nadawanym po Informacjach Radia TOK FM o godzinie 18:00. Podsumowanie aktualności ze świata sportu znajdzie się na antenie po serwisie o godzinie 20:00.

Pojawienie się nowości w wiosennej ramówce Radia TOK FM wspiera promocja na antenie stacji, na www.tokfm.pl oraz na profilach TOK FM w mediach społecznościowych.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *