Marzec 2016 w CI Polsat

Marzec 2016 roku w CI Polsat to m.in. piąta seria „Brytyjskiego tabu”, „Porwali nam dziecko”, trzecia seria „Bestii w ludzkiej skórze” oraz polskie cykle „Prawdziwe psy” i „Taśmy grozy”.

„Brytyjskie tabu”, V seria
Kanał Crime+Investigation po raz piąty przedstawia autentyczne historie kryminalne, które w ostatnich latach wstrząsnęły Wielką Brytanią i były szeroko relacjonowane w brytyjskich mediach. Brytyjskie tabu to opowieści chwilami tak szokujące i niezwykłe, że aż trudno w nie uwierzyć. Każdy odcinek koncentruje się na ofiarach i rodzinach, których życie zostało nieodwracalnie zniszczone wskutek straszliwego aktu przemocy. W piątej serii Brytyjskich tabu przyjrzymy się bliżej m.in. sprawie Rany Faruqui, Kamrana Rose’ego, Ceri-Ann Morgan, Nicole Waterhouse, Melissy Crook i jej rodziny, Gemmy Hayter, Mary Craig oraz Christine i Shanii Chambers.
Premiera: wtorek, 1 marca, godzina 23:00
Emisja: wtorek, godzina 23:00

„Porwali nam dziecko”
Każdy odcinek „Porwali nam dziecko” to jedna historia opowiedziana przez ofiarę porwania oraz jej rodzinę i śledczych, którzy niestrudzenie poszukiwali uprowadzonego dziecka. Widzowie mają okazję posłuchać o gorączkowych działaniach podejmowanych przez rodziców i ich współpracy z organami ścigania w tych dramatycznych chwilach. Poprzez relacje z pierwszej ręki, materiały archiwalne i wierne rekonstrukcje wydarzeń dowiadują się, jak zdołano odzyskać porwane dziecko i złapać sprawcę. W finale każdego odcinka następuje emocjonalne spotkanie dorosłej już dziś ofiary z osobą, która najbardziej przyczyniła się do jej uwolnienia.
Premiera: poniedziałek, 21 marca, godzina 21:00
Emisja: poniedziałek, godzina 21:00

„Bestie w ludzkiej skórze”, III seria
Brutalna prawda o współczesnej policji jest taka, że mimo wszystkich testów DNA, profilowania i rozbudowanego monitoringu wciąż bardzo trudne złapać mordercę. Ktoś, kto zabija przypadkowe osoby tylko dlatego, że go to pociąga, może umknąć nawet najwszechstronniej wyszkolonym i najlepiej wyposażonym śledczym. Na szczęście mordercy zwykle popełniają błędy. „Bestie w ludzkiej skórze” to cykl poświęcony najbardziej przerażającym mordercom grasującym w Europie, których ostatecznie udało się schwytać. To opowieść o szokujących zbrodniach i głupich błędach, które zadają kłam stereotypowi genialnego przestępcy i pokazują, że najbardziej nieludzkie zbrodnie popełniają ludzie bardzo zwyczajni.
Emisja: poniedziałek, godzina 22:00

„Prawdziwe psy” i „Taśmy grozy”
W tym miesiącu kanał Crime+Investigation przedstawia dwa polskie cykle o tematyce kryminalnej: „Prawdziwe psy” w reżyserii Patryka Vegi oraz „Taśmy grozy”, w których oglądamy autentycznych policjantów, głównie z wydziałów dochodzeniowych. Przez ukryte kamery bądź lustra weneckie przyglądamy się ich codziennej pracy: ściganiu przestępców, śledztwom i zapobieganiu przestępczości. To historie przestępstw, które odbiły się w Polsce głośnym echem.
Emisja: czwartek, godzina 22:00

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *