King of Kings World Series na żywo w FightBox HD

King of Kings, znany cykl gal kickboxingu, otwiera nowy rok wielką imprezą w łotewskiej stolicy 27 lutego 2016 roku o godzinie 18:00. FightBox HD będzie transmitował ten wieczór sztuk walki na żywo.

Pierwszą galą KOK w 2016 roku będzie impreza z serii FightBox Hero’s Series. W kategorii do 71 kg nasz rodak Łukasz Rajewski zmierzy się w pojedynku MMA z ulubieńcem gospodarzy Robertem Skuyinshem. Rajewski poprawił ostatnio swoje statystyki, dorzucając znaczące zwycięstwa na dwóch galach Makowski Fighting Championship pod rząd, także transmitowanych w FightBox HD. Triumf na KOK w Rydze pozwoliłby mu efektownie powrócić na międzynarodową arenę MMA. W kickbokserskiej części wieczoru warto zwrócić uwagę na starcie Michaela Landvreugda ze słynnej holenderskiej szkoły Mike’s Gym z czołowym łotewskim kickbokserem Raimondsem Aukstikalnisem.

Pełna karta walk:

-65 kg, Kickboxing: John Arhelger (Niemcy) vs Artur Smiertiev (Łotwa)
-85 kg, Kickboxing: Igor Tkacenka (Łotwa) vs Igor Titov (Rosja)
-71kg, MMA: Łukasz Rajewski (Polska) vs Robert Skuyinsh (Łotwa)
-77 kg, Kickboxing: Roman Zobin (Estonia) vs Oleg Hohlov (Rosja)
-93 kg, MMA: Arnoldas Vaicius (Litwa) vs Igors Zauers (Łotwa)
-65 kg, Kickboxing: Łukasz Łęczycki (Polska) vs Raimond Kazlovski (Łotwa)
-71 kg, Kickboxing: Michael Landvreugd (Holandia) vs Raimonds Aukstikalnis (Łotwa)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w Internecie: w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view na www.fightboxlive.com.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *